squirrelmail HEAD - en to tr translation catalogue (1131 entries)

en: %s Login
tr: %s Giriş

en: %s New Message
tr: %s Yeni Mesaj

en: %s New Messages
tr: %s Yeni Mesaj

en: %s dictionary
tr: %s sözlük

en: %s is not found.
tr: %s bulunamadı.

en: %s should be writable by user %s
tr: %s, %s kullanıcısı tarafından yazılabilir olmalı

en: %s to %s
tr: %s dilinden %s diline

en: %s wrote:
tr: %s yazmış:

en: (discards changes made on this form so far)
tr: (şimdiye kadar yapılmış değişiklikleri gözardı eder)

en: (no subject)
tr: (konu yok)

en: (none)
tr: (hiçbiri)

en: 0 min.
tr: 0 dakika

en: 1 hr.
tr: 1 saat

en: 1.5 hr.
tr: 1.5 saat

en: 12-hour clock
tr: 12 saatlik biçim

en: 15 min.
tr: 15 dakika

en: 2 hr.
tr: 2 saat

en: 2.5 hr.
tr: 2.5 saat

en: 24-hour clock
tr: 24 saatlik biçim

en: 3 hr.
tr: 3 saat

en: 3.5 hr.
tr: 3.5 saat

en: 30 min.
tr: 30 dakika

en: 4 hr.
tr: 4 saat

en: 45 min.
tr: 45 dakika

en: 5 hr.
tr: 5 saat

en: 6 hr.
tr: 6 saat

en: A
tr: Y

en: A password transition is needed
tr: Bir şifre geçişi gerekli

en: ADD
tr: EKLE

en: ATTENTION:
tr: DİKKAT:

en: AUTHOR Wrote
tr: YAZAN dedi ki

en: About SpamCop
tr: SpamCop Hakkında

en: Add
tr: Ekle

en: Add International Dictionaries
tr: Uluslararası Sözlük Ekle

en: Add Server
tr: Sunucu Ekle

en: Add a New Identity
tr: Yeni Kimlik Ekle

en: Add address
tr: Adres ekle

en: Add this word to your personal dictionary
tr: Bu kelimeyi kişisel sözlüğünüze ekleyin.

en: Add to %s
tr: Şuraya ekle: %s

en: Add to Dic
tr: Sözlüğe Ekle

en: Add to address book
tr: Adres defterine ekle

en: Add to:
tr: Şuraya ekle:

en: Additional info
tr: Ek bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Address Book
tr: Adres Defteri

en: Address Book Search
tr: Adres Defteri'nde Ara

en: Address Book Take:
tr: Adres Defteri Al:

en: Address Books
tr: Adres Defterleri

en: Address book DSN
tr: Adres defteri DSN'i

en: Address book entry is too big
tr: Adres defteri girişi çok büyük

en: Address book is corrupted. Required fields are missing.
tr: Adres defteri bozuk. Gerekli alanlar kayıp.

en: Address book is read-only
tr: Adres defteri salt okunur durumda

en: Address book table
tr: Adres defteri tablosu

en: Addressbook Display Format
tr: Adres Defteri Görünüm Biçimi

en: Addresses
tr: Adresler

en: Administration
tr: Yönetim

en: Advanced Identities
tr: Gelişmiş Kimlikler

en: After message body
tr: Mesaj gövdesinden sonra

en: Alias:
tr: Takma Ad:

en: All
tr: Tümü

en: All Folders
tr: Tüm Klasörler

en: All address books
tr: Tüm adres defterleri

en: All done!
tr: Tümü yapıldı!

en: All messages
tr: Tüm mesajlar

en: Allow editing of full name
tr: İsmin düzenlenmesine izin ver

en: Allow editing of identities
tr: Kimliklerin düzenlenmesine izin ver

en: Allow listing of global address book
tr: Global adres defterinin listelenebilmesine izin ver

en: Allow server charset search
tr: Sunucu karakter seti aramasına izin ver

en: Allow use of priority
tr: Öncelik kullanımına izin ver

en: Allow writing into global address book
tr: Global adres defterine yazıma izin ver

en: Allow writing into global address book file
tr: Global adres defterine yazılmasına izin ver

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
tr: Ayrıca, TLS kullanımı da SquirrelMail'in giriş yapmasına izin verebilir.

en: Alternate Identity %d
tr: Alternatif Kimlik %d

en: Always
tr: Her zaman

en: Always Show Full Date
tr: Her Zaman Tam Tarih Göster

en: American date and time
tr: Amerikan tarih ve saati

en: Apr
tr: Nis

en: April
tr: Nisan

en: Arabic
tr: Arapça

en: Are you sure you want to delete %s?
tr: %s klasörünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Attach:
tr: Eklenti:

en: Attachments
tr: Eklentiler

en: Attachments:
tr: Eklentiler:

en: Aug
tr: Ağu

en: August
tr: Ağustos

en: Authentication failed
tr: Kimlik doğrulaması başarısız oldu

en: Authentication mechanism is too weak
tr: Kimik doğrulama mekanizması çok zayıf

en: Authentication required
tr: Kimlik doğrulaması gerekli

en: Auto Create Special Folders
tr: Özel Klasörleri Otomatik Olarak Oluştur

en: Auto Expunge
tr: Otomatik sil (Expunge)

en: Auto Refresh Folder List
tr: Klasör Listesini Otomatik Olarak Güncelle

en: Auto delete folders
tr: Klasörleri otomatik olarak sil

en: Autodetect
tr: Otomatik bul

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
tr: &quot;Sözcük Denetimi Seçenekleri&quot; Sayfasına Dön

en: Bad request: %s
tr: Kötü istek: %s

en: Bad sequence of commands
tr: Kötü komut sırası

en: Base Sent Folder
tr: Temel Giden Klasörü

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
tr: Girilen kritere göre mesaj listesinde gelen mesajların arkaplan rengi ayarlanabilir. Bu sayede gelen mesajların kimden olduğunu daha kolay ayırt edebilirsiniz. Özellikle posta listelerinde faydalı bir seçenektir.

en: Because PHP file uploads are turned off, you can not attach files to this message. Please see your system administrator for details.
tr: PHP dosya gönderimleri kapalı olduğu için bu mesaja dosya ekleyemezsiniz. Ayrıntılar için lütfen sistem yöneticinize başvurun.

en: Before headers
tr: Başlıklardan önce

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
tr: Hata raporunuzu göndermeden önce, yaygın sorunlar için bu kontrol listesini incelemeyi unutmayın.

en: Before you sign up, be warned
tr: Üye olmadan önce, bilmeniz gerekir

en: Between headers and message body
tr: Başlıklar ve mesaj gövdesi arasında

en: Binc IMAP server
tr: Binc IMAP sunucusu

en: Body
tr: Gövde

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
tr: Mesaj gövdesi alınamadı. Bunun en olası nedeni mesajın bozulmuş olmasıdır.

en: Bodystructure
tr: Gövde Yapısı

en: Brazilian Portuguese
tr: Brezilya Portekizcesi

en: Bug
tr: Hata

en: Bug Reports:
tr: Hata Raporları:

en: Bulgarian
tr: Bulgarca

en: By default, move to sent
tr: Varsayılan olarak giden klasörüne taşı

en: By default, move to trash
tr: Varsayılan olarak çöp klasörüne taşı

en: By default, save as draft
tr: Varsayılan olarak taslak klasörüne kaydet

en: By the SquirrelMail Project Team
tr: SquirrelMail Geliştirme Takımı

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
tr: TİCARİ - Çevirmeli bağlantı ile bağlananlar genelde kendi servis sağlayıcılarının sunucularını kullanmaları gerektiği için filtrelenir. Spam atanlar genelde bir çevirmeli ağ hesabı alır ve spam postalarını direkt olarak oradan atarlar.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
tr: TİCARİ - RBL+ Blackhole listesi.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
tr: TİCARİ - RBL+ Çevimeli bağlantı kullanıcıları listesi.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
tr: TİCARİ - RBL+ OpenRelay listesi.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
tr: TİCARİ - Spam postalara karşı gerekli ayarların yapılmadığı (veya bilerek) kötü ayarlandığı sunucular bu liste sayesinde yasaklanır. Kullanılması yararlı olacak listelerden biridir.

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
tr: TİCARİ - Bu liste spam gönderdiği tespit edilmiş sunucuları içerir. Spam taraması için güvenilir bir listedir.

en: Calendar
tr: Takvim

en: Can't execute command '%s'.
tr: '%s' komutu çalıştırılamadı.

en: Can't open SMTP stream.
tr: SMTP akımı açılamadı.

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Cancel / Done
tr: Vazgeç / Bitti

en: Cellular Phone
tr: Cep Telefonu

en: Change
tr: Değiştir

en: Change ALL occurances of this word
tr: Bu sözcüğün TÜM tekrarlarını değiştir

en: Change All
tr: Tümünü Değiştir

en: Change Settings
tr: Ayarları değiştir

en: Change crypto settings
tr: Şifreleme ayarlarını değiştir

en: Change this word
tr: Bu kelimeyi değiştir

en: Change title on supported browsers
tr: Desteklenen tarayıcılarda başlığı değiştir

en: Change to:
tr: Şuna değiştir:

en: Check Spelling
tr: Sözcük Denetimi Yap

en: Check all boxes, not just INBOX
tr: Sadece Gelen Kutusu değil, tümünü seç

en: Check mail
tr: E-posta Kontrolü Yap

en: Check mail at folder refresh
tr: Klasör güncellemesi sırasında mesaj kontrolü yap

en: Check mail at login
tr: Oturum açma sırasında mesaj kontrolü yap

en: Check to see if your bug is already listed in the %sBug List%s on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
tr: Bu hatanın %sHata Listesi'nde%s listelenmediğinden emin olun. Eğer listelenmişse zaten bu hatayı biliyor ve düzeltmeye çalışıyoruz anlamına gelir.

en: Checkbox
tr: Onay Kutusu

en: Chinese, Simplified
tr: Cince, Basitleştirilmiş

en: Chinese, Traditional
tr: Çince, Geleneksel

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
tr: SMTP için &quot;hayır&quot; seçin

en: Click here to change the sorting of the address list
tr: Mesaj listesinin sıralanmasını değiştirmek için buraya tıklayın

en: Click here to go back
tr: Geri dönmek için buraya tıklayın

en: Click here to log back in.
tr: Tekrar giriş için buraya tıklayınız.

en: Click here to return to %s
tr: Dönmek için tıklayın: %s

en: Close
tr: Kapat

en: Close Window
tr: Pencereyi Kapat

en: Close and Cancel
tr: Kapat ve Vazgeç

en: Close and Commit
tr: Kapat ve Uygula

en: Close this Window
tr: Bu Pencereyi Kapat

en: Closing POP
tr: POP kapatılıyor

en: Color
tr: Renk

en: Command failed
tr: Komut başarısız

en: Command not implemented
tr: Komut uygulanmadı

en: Command parameter not implemented
tr: Komut parametresi uygulanmadı

en: Command:
tr: Komut:

en: Compose
tr: Mesaj Yaz

en: Compose Messages in New Window
tr: Her Zaman Yeni Pencerede Mesaj Yaz

en: Config File Version
tr: Konfigürasyon Dosyası Sürüm

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
tr: Yapılandırma dosyası açılamadı. Lütfen config.php'yi kontrol ediniz.

en: Configuration Administrator
tr: Yönetici Ayarları

en: Confirm Delete
tr: Silmeyi Onayla

en: Confirm Deletion of a Server
tr: Sunucu Silimini Onayla

en: Confirm delete of selected server?
tr: Seçilen sunucuyu silmek istiyor musunuz?

en: Contact Listowner
tr: Liste Sahibi İle Temas Kur

en: Contains:
tr: İçeriği:

en: Could not create hashed directory structure!
tr: Hashed dizin yapısı oluşturulamadı!

en: Could not create initial preference file!
tr: Başlangıç tercih dosyası yaratılamadı!

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
tr: Veritabanı sunucu uygulaması için gerekli PEAR veritabanı fonksiyonları içerilemedi.

en: Could not lock datafile
tr: Veri dosyası kilitlenemedi

en: Could not move/copy file. File not attached
tr: Dosya kopyalanamadı. Eklenti eklenemedi

en: Could not open temporary file '%s'.
tr: Geçici dosya '%s' açılamadı.

en: Could not run the spellchecker command (%s).
tr: Yazım kontrol komutu çalıştırılamadı (%s).

en: Could not write calendar file %s
tr: Takvim dosyası %s üzerine yazılamadı

en: Count only messages that are RECENT
tr: Sadece YENİ mesajları say

en: Courier IMAP server
tr: Courier IMAP sunucusu

en: Create
tr: Oluştur

en: Create Folder
tr: Klasör Oluştur

en: Created folder successfully.
tr: Klasör başarıyla oluşturuldu!

en: Croatian
tr: Hırvatça

en: Current File:
tr: Şu Anki Dosya:

en: Current Folder
tr: Görüntülenen Klasör

en: Current Search
tr: Şu Anki Arama

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting. Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
tr: Şu anda hızlı raporlama sadece isteği tam raporlamaya iletir. Ayrıca, görüldüğü kadarıyla bu sadece üyeler (ücretli) içindir. Umarız bu ileride değişecektir.

en: Cursor Position when Replying
tr: Cevap Verirken İmleç Konumu

en: Custom Stylesheet
tr: Özel Stil

en: Cute.
tr: Sevimli.

en: Cyrus IMAP server
tr: Cyrus IMAP sunucusu

en: Czech
tr: Çekçe

en: D, F j, Y H:i
tr: j F Y, l, G:i

en: D, F j, Y g:i a
tr: j F Y, l, g:i a

en: D, H:i
tr: D, G:i

en: DEL
tr: SİL

en: Danish
tr: Danimarkaca

en: Dark Blue
tr: Koyu Mavi

en: Dark Cyan
tr: Koyu Cam Göbegi

en: Dark Gray
tr: Koyu Gri

en: Dark Green
tr: Koyu Yeşil

en: Dark Magenta
tr: Koyu Macenta

en: Dark Yellow
tr: Koyu Sarı

en: Data Directory
tr: Veri Klasörü

en: Database
tr: Veritabanı

en: Database error: %s
tr: Veritabanı hatası: %s

en: Date
tr: Tarih

en: Date:
tr: Tarih:

en: Day View
tr: Günlük Görünüm

en: Dec
tr: Ara

en: December
tr: Aralık

en: Decrypt my dictionary with my old password:
tr: Sözlüğümü eski şifremle çöz:

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Charset
tr: Varsayılan Karakter Seti

en: Default Folder Prefix
tr: Varsayılan Klasör Öneki

en: Default Identity
tr: Varsayılan Kimlik

en: Default Javascript Addressbook
tr: Varsayılan Javascript Adres Defteri

en: Default Language
tr: Varsayılan Dil

en: Default Left Size
tr: Sol Çerçeve Varsayılan Boyutu

en: Default Sub. of INBOX
tr: Varsayılan olarak Gelen'in Altklasörü

en: Default Unseen Notify
tr: Varsayılan Görüntülenmemiş Bildirimi

en: Default Unseen Type
tr: Varsayılan Görüntülenmemiş Tipi

en: Default preference file not found or not readable!
tr: Varsayılan tercih dosyası bulunamadı veya okunabilir değil!

en: Default theme
tr: Varsayılan tema

en: Delete
tr: Sil

en: Delete &amp; Next
tr: Sil ve Sonrakini Oku

en: Delete &amp; Prev
tr: Sil ve Öncekini Oku

en: Delete Folder
tr: Klasörü Sil

en: Delete checked words
tr: Seçili kelimeleri sil

en: Delete failed:
tr: Silme başarısız oldu:

en: Delete my dictionary and start a new one
tr: Sözlüğümü sil ve yeni bir taneye başla

en: Delete selected
tr: Seçili öğeyi sil

en: Delete selected attachments
tr: Seçili eklentileri sil

en: Delete spam when reported:
tr: Raporlandığında spam mesajı sil:

en: Delete/Move/Next Buttons:
tr: Sil/Taşı/Sonraki Düğmeleri:

en: Deleted folder successfully.
tr: Klasör başarıyla silindi!

en: Deleting messages from server...
tr: Mesajlar sunucudan siliniyor...

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
tr: %s sözlüğünden aşağıdaki girdiler siliniyor:

en: Delimited:
tr: Sınırlanmış:

en: Delivery error report
tr: Dağıtım hata raporu

en: Dictionary Erased
tr: Sözlük Silindi

en: Dictionary re-encrypted
tr: Sözlük yeniden şifrelendi

en: Disable it
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin Değil

en: Display Attached Images with Message
tr: Mesaja Ekli Resimleri Göster

en: Display Preferences
tr: Görünüm Tercihleri

en: Display at bottom
tr: Altta göster

en: Display at top
tr: Üstte göster

en: Do not use Drafts
tr: Taslak Kullanma

en: Do not use Sent
tr: Giden Klasörü Kullanma

en: Do not use Trash
tr: Çöp Kutusu Kullanma

en: Do you really want to change this event from:
tr: Bu olayı değiştirmek istiyor musunuz? Eski olay:

en: Do you really want to delete this event?
tr: Bu olayı silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Done
tr: Tamam

en: Dovecot IMAP server
tr: Dovecot IMAP sunucusu

en: Down
tr: Aşağı

en: Download
tr: indir

en: Download this as a file
tr: Bunu dosya olarak indir

en: Draft Email Saved
tr: Taslak Kaydedildi

en: Draft Folder
tr: Taslak Klasörü

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: E-Mail Address
tr: E-Posta Adresi

en: E-mail
tr: E-posta

en: E-mail Address
tr: E-posta Adresi

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: E-mail address is missing
tr: E-posta adresi yok

en: EDIT
tr: DÜZENLE

en: ERROR
tr: HATA

en: ERROR: Bad or malformed request.
tr: HATA: Kötü veya hatalı istek.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
tr: HATA : Imap sunucusu bağlantıyı düşürdü.

en: ERROR: Could not append message to
tr: HATA : Mesajınız arkaya eklenemedi:

en: ERROR: Could not complete request.
tr: HATA : İsteğiniz tamamlanamadı.

en: ERROR: Help files are not in the right format!
tr: HATA: Yardım dosyaları doğru biçimde değil!

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
tr: HATA : Imap sunucusu bağlantıyı kapattı.

en: ERROR: No available IMAP stream.
tr: HATA : Mevcut imap akımı yok.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
tr: HATA : Bilinmeyen imap yanıtı.

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Advanced Identities
tr: Gelişmiş Kimlikleri Düzenle

en: Edit Message as New
tr: Mesajı Yeni Olarak Düzenle

en: Edit selected
tr: Seçili öğeyi düzenle

en: Edit your Personal Dictionary
tr: Kişisel Sözlüğünüzü Düzenleyin

en: Edit your personal dictionary
tr: Kişisel sözlüğünüzü düzenleyin

en: Editing identities is disabled.
tr: Kimlik düzenleme etkin değil.

en: Email delivery error
tr: Dağıtım hatası raporu

en: Email-based reporting
tr: E-posta tabanlı raporlama

en: Empty command string
tr: Boş komut girişi

en: Enable /NoSelect folder fix
tr: /NoSelect klasör düzeltimini etkinleştir

en: Enable Alternating Row Colors
tr: Farklı Satır Renkleri Kullan

en: Enable Collapsable Folders
tr: Katlanır Klasörler Kullan

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
tr: Birikimli Okunmamış Mesaj Bildirimi'ni Etkinleştir

en: Enable Forward as Attachment
tr: Eklenti Olarak İlet Seçeneğini Etkinleştir

en: Enable Mail Delivery Notification
tr: Okunmamış Mesaj Bildirimi'ni Etkinleştir

en: Enable Mailer Display
tr: Postacı Görünümünü Etkinleştir

en: Enable Media Playing
tr: Medya Çalmayı Etkinleştir

en: Enable Page Selector
tr: Sayfa Seçici Kullan

en: Enable Printer Friendly Clean Display
tr: Yazıcı Dostu Temiz Görünüm Kullan

en: Enable Thread Sort by References Header
tr: Referans başlığına Göre Sıralamayı Etkinleştir

en: Enable Unread Message Notification
tr: Okunmamış Mesaj Bildirimi'ni Etkinleştir

en: Enable it
tr: Etkinleştir

en: Enable lossy encoding
tr: Kayıplı kodlamayı etkinleştir

en: Enable use of delivery receipts
tr: Alındı bilgilerinin kullanımını etkin kıl

en: Enabled
tr: Etkin

en: Encoding
tr: Kodlama

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
tr: Kişisel sözlüğünüzü şifreleyin veya şifresini çözün

en: Encrypt passwords (informative only)
tr: Şifreleri kodla (sadece bilgi için)

en: Encryption required for requested authentication mechanism
tr: İstenen doğrulama mekanizması için şifreleme gerekiyor

en: English
tr: İngilizce

en: Entity
tr: Varlık

en: Error
tr: Hata

en: Error Appending Message!
tr: Mesaja ekleme başarısız oldu!

en: Error Decrypting Dictionary
tr: Sözlük Şifresi Çözülürken Hata Oldu

en: Error connecting to IMAP server: %s.
tr: IMAP sunucusuna bağlantıda hata oluştu: %s.

en: Error creating directory %s.
tr: %s dizini oluşturulurken hata oluştu.

en: Error initializing LDAP server %s:
tr: LDAP sunucusu bağlantısında hata oluştu: %s

en: Error initializing address book database.
tr: Adres defteri veri tabanı oluşturulamadı.

en: Error initializing global address book.
tr: Global adres defteri oluşturulurken hata oluştu.

en: Error opening %s
tr: %s açılırken hata oluştu

en: Error opening file %s
tr: %s dosyasını açarken hata oluştu

en: Error opening timezone config, contact administrator.
tr: Saat dilimi ayarı açılırken hata, yöneticinize başvurun.

en: Error while writing to pipe.
tr: Pipe içine yazarken hata oluştu.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
tr: Geçici '%s' dosyasına yazarken hata oluştu.

en: Error(s) occurred while saving your options
tr: Seçenekleriniz kaydedilirken hata(lar) oluştu

en: Error:
tr: Hata:

en: Error: Draft folder %s does not exist.
tr: Hata: Taslak klasörü '%s', mevcut değil.

en: European date and time
tr: Avrupa tarih ve saati

en: Event Has been added!
tr: Olay eklendi!

en: Event deleted!
tr: Olay silindi!

en: Event updated!
tr: Olay güncellendi!

en: Everywhere
tr: Her yerde

en: Ex: 63aa7f
tr: Örn: 63aa7f

en: Expunge
tr: Sil

en: FETCH line:
tr: Satırı getir:

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
tr: ÜCRETSİZ - Distributed Sender Boycott List - Onaylanmış çok aşamalı Relay sunucular

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
tr: ÜCRETSİZ - Distributed Sender Boycott List - Onaylanmış Relay sunucular

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
tr: ÜCRETSİZ - Distributed Sender Boycott List - ONAYLANMAMIŞ Relay Kayıtları

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
tr: ÜCRETSİZ - Dorkslayers Amerika dışındaki ciddi soruna sahip open relay sunucuları içerir. İlginç şekilde kendi web siteleri servislerinin kullanımını önermiyor.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
tr: ÜCRETSİZ - Five-Ten-sg.com - Onaylanmamış çoklu mail göndericileri listesi.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
tr: ÜCRETSİZ - Five-Ten-sg.com - Çevirmeli bağlantı listesi - Bazı DSL IP'leri içerir.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
tr: ÜCRETSİZ - Five-Ten-sg.com - Direkt SPAM kaynakları

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
tr: ÜCRETSİZ - Five-Ten-sg.com - Diğer sunucuların listesi.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
tr: ÜCRETSİZ - Five-Ten-sg.com - SPAM Destekçisi sunucular.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
tr: ÜCRETSİZ - Five-Ten-sg.com - Tek aşamalı sunucular listesi.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
tr: ÜCRETSİZ - Five-Ten-sg.com - Web Formları IP'leri.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
tr: ÜCRETSİZ - Leadmon Çoklu Göndericileri - Onaylı girişe ihtiyaç duymayan veya bilinen spam göndericilerinin kullanıcıları olmasına izin vererek servislerini kullandıran çoklu göndericiler.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
tr: ÜCRETSİZ - Leadmon DUL - Dinamik verilen çevirmeli ağ vb. IP listesi

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
tr: ÜCRETSİZ - Leadmon Çok aşamalı - Diğer aktif RBL'lerde kayıtlı olmayan ve Leadmon.net'e SPAM gönderen çok aşamalı Open Relay sunucular.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
tr: ÜCRETSİZ - Leadmon Open Relays - Diğer aktif RBL'lerde kayıtlı olmayan tek aşamalı Open Relay sunucular.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
tr: ÜCRETSİZ - Leadmon SPAM Kaynağı - Leadmon.net'in direkt SPAM aldığı IP listesi.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
tr: ÜCRETSİZ - Leadmon SpamBlock - Bu listedeki siteler, tüm bloktaki adreslerin DNS kaydı olmayan IP adreslerinden Leadmon.net'e SPAM göndermiştir. Bu, Leadmon.net'e SPAM gönderen IP BLOKLARININ listesidir.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
tr: ÜCRETSİZ - SPAMhaus - İyi bilinen SPAM kaynakları listesi.

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
tr: ÜCRETSİZ - ahbl.org Open Relay Sunucuları - Başka bir Open Relay listesi.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
tr: ÜCRETSİZ - ahbl.org SPAM ISP'leri - SPAM'e destek veren ISP'ler listesi

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
tr: ÜCRETSİZ - ahbl.org SPAM Kaynağı - Direkt SPAM Kaynakları listesi

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
tr: ÜCRETSİZ - dev.null.dk - Bu liste hakkında sitesinden bilgi alabilirsiniz.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
tr: ÜCRETSİZ - visi.com - Relay Durdurma Listesi. Fazla tutucu bir open relay listesi.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
tr: ÜCRETSİZ, şimdilik - Not Just Another Blacklist - Hem Open Relay sunucuları hem de direkt SPAM kaynakları.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
tr: ÜCRETSİZ, şimdilik - Not Just Another Blacklist - Çevirmeli ağ IP'leri.

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
tr: ÜCRETSİZ, şimdilik - SPAMCOP - Gönderdikleri e-postaların %85'in üzerinde bir kısmı spam olan sunucuları listeleyen ilginç bir çözüm.

en: Fax
tr: Faks

en: Feb
tr: Şub

en: February
tr: Şubat

en: Fetch
tr: Al

en: Fetch Mail
tr: Mesaj al

en: Fetching Servers
tr: Sunucular Alınıyor

en: Fetching UIDL...
tr: UIDL alınıyor...

en: Fetching from
tr: alındığı taraf

en: Fetching message
tr: Mesaj alınıyor

en: Filipino (Tagalog)
tr: Filipince (Tagalog)

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
tr: Filtreleme ile farklı kriterlere uyan mesajların otomatik olarak farklı klasörlere taşınması sağlanabilir.

en: Finnish
tr: Fince

en: First name
tr: Adı

en: Flags
tr: Bayraklar

en: Focus in body
tr: Mesaj gövdesi

en: Folder
tr: Klasör

en: Folder List Options
tr: Klasör Listesi Seçenekleri

en: Folder Path
tr: Klasör Yolu

en: Folder Preferences
tr: Klasör Tercihleri

en: Folder Selection Options
tr: Klasör Seçimi Seçenekleri

en: Folder:
tr: Klasör:

en: Folders
tr: Klasörler

en: Folders Defaults
tr: Klasör Varsayılanları

en: For more information about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's %sHelp and Feedback%s section.
tr: SpamCop, servisleri, genel olarak spam, ve birçok ilgili konu hakkında daha fazla bilgi için SapmCop'ın %sYardım ve Geribildirim%s bölümünü okuyun.

en: For some reason, chapter %s is not available.
tr: Bir nedenle, %s bölümü mevcut değil.

en: Fortunes:
tr: Fallar:

en: Forward
tr: İlet

en: Forward as Attachment
tr: Eklenti Olarak İlet

en: Found %s errors
tr: %s hata bulundu

en: French
tr: Fransızca

en: Fri
tr: Cum

en: Friday
tr: Cuma

en: From
tr: Gönderen

en: From:
tr: Gönderen:

en: Full Name
tr: İsim

en: General Display Options
tr: Genel Görünüm Seçenekleri

en: General Options
tr: Genel Özellikler

en: German
tr: Almanca

en: Global address book
tr: Global adres defteri

en: Global address book DSN
tr: Global adres defteri DSN'i

en: Global address book file
tr: Global adres defteri dosyası

en: Global address book table
tr: Global adres defteri tablosu

en: Go
tr: Git

en: Go to the login page
tr: Giriş sayfasına git

en: Greek
tr: Yunanca

en: H:i
tr: G:i

en: Hash Disabled
tr: Hash'i Devre Dışı

en: Hash Level
tr: Hash Düzeyi

en: Header
tr: Başlık

en: Header Encryption Key
tr: Başlık Şifreleme Anahtarı

en: Height of Compose Window
tr: Yazım Penceresinin Yüksekliği

en: Height of Editor Window
tr: Düzenleyici Penceresinin Yüksekliği

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
tr: Eski yunan çevirileri, bilinen sınırlamaları yoktur, Systran tarafından desteklenir.

en: Help
tr: Yardım

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
tr: İstenmeyen e-postalara karşı savaşta yardım edin. SpamCop spam e-postayı okur ve şikayetlerin gönderileceği doğru adrese karar verir. Çok hızlı, gerçekten zeki ve kullanımı kolaydır.

en: Help is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
tr: Yardımın seçilen dile çevirisi yapılmamış. Onun yerine İngilizce olarak gösterilecek.

en: Help is not available. Please contact your system administrator for assistance.
tr: Yardım mevcut değil. Lütfen sistem yöneticinizle bağlantıya geçin.

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
tr: Burada kişisel sözlüğünüzün nasıl saklanacağını ayarlayabilir, sözlüğünüzü düzenleyebilir, sözcük denetiminde kullanılacak dilleri ayarlayabilirsiniz.

en: Hide SM attributions
tr: SM özelliklerini gizle

en: Hide Unsafe Images
tr: Tehlikeli Resimleri Gizle

en: High
tr: Yüksek

en: Home Phone
tr: Ev Telefonu

en: Hour Format
tr: Saat Biçimi

en: Hungarian
tr: Macarca

en: I tried to execute '%s', but it returned:
tr: '%s' çalıştırmayı denedim, fakat şunu döndürdü:

en: IMAP Authentication Type
tr: IMAP Doğrulama Tipi

en: IMAP Folder Delimiter
tr: IMAP Klasör Sınırlayıcı

en: IMAP Server Address
tr: IMAP Sunucu Adresi

en: IMAP Server Port
tr: IMAP Sunucu Portu

en: IMAP Server Type
tr: IMAP Sunucu Tipi

en: IMAP login
tr: IMAP login:

en: IMAP server information
tr: IMAP sunucu bilgisi

en: INBOX
tr: Gelen Kutusu

en: Icelandic
tr: İzlandaca

en: Identifying name
tr: Tanımlayıcı isim

en: If %s contains %s then move to %s
tr: Eğer %s %s içeriyorsa, %s içine taşı

en: If there were warnings displayed above, try to resolve them yourself. Read the guides in the %s directory where SquirrelMail was installed.
tr: Eğer yukarıda görüntülenen uyarılar varsa, onları kendiniz çözmeye çalışın. SquirrelMail'in yüklendiği yerdeki %s dizininde bulunan rehberleri okuyun.

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
tr: Eğer kişisel sözlüğünüzü şifrelemeye karar verirseniz unutmamalısınız ki sizin e-posta şifreniz ile &quot;şifrelenecektir&quot;. Eğer bu şifreyi unutursanız ve yöneticiniz bunu sizin için değiştirirse sözlüğünüz kullanılamaz hale gelir ve yeni bir sözlük yaratmanız gerekir. Fakat şifrenizi değiştirirseniz ve eski şifrenizi hatırlıyorsanız, eski şifrenizi girip sözlüğü yenisiyle tekrar şifreleyebilirsiniz.

en: If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.
tr: Şifrenizi unutursanız, kişisel sözlüğünüz, şifresi çözülemeyeceği için erişilemez hale gelecektir. Eğer şifrenizi değiştirirseniz, SquirrelSpell bunu farkeder ve sözlüğünüzü yeni vir anahtarla tekrar şifrelemek için eski şifrenizi sorar.

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
tr: Şifrenizi boş bırakırsanız, mesajlar alınırken gerekecektir.

en: Ignore
tr: Gözardı Et

en: Ignore ALL occurances this word
tr: Bu sözcüğün TÜM tekrarlarını gözardı et

en: Ignore All
tr: Tümünü Gözardı Et

en: Ignore this word
tr: Bu sözcüğü gözardı et

en: Illegal folder name. Please select a different name.
tr: Hatalı klasör ismi. Lütfen farklı bir isim seçiniz.

en: Include CCs when Forwarding Messages
tr: Mesajları İletirken Cc'leri Silme

en: Include Me in CC when I Reply All
tr: Herkese Cevap Yazdığımda Beni Cc'ye Ekle

en: Indented:
tr: İçerlek Yazılmış:

en: Index Order
tr: Dizin Sırası

en: Indonesian
tr: Endonezyaca

en: Info
tr: Bilgi

en: Info:
tr: Bilgi:

en: Interface language
tr: Arayüz dili

en: International Dictionaries Preferences Updated
tr: Uluslararası Sözlük Tercihleri Güncellendi

en: International date and time
tr: Uluslararası tarih ve saat

en: Invalid URL
tr: Geçersiz URL

en: Invalid input data
tr: Hatalı veri girişi

en: Invalid mailbox name: %s
tr: Geçersiz posta kutusu ismi: %s

en: Invert Time
tr: Zamanı Çevir

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
tr: PEAR yüklü mü ve include yolu %s bulmak için düzgün olarak ayarlanmış mı?

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Jan
tr: Oca

en: January
tr: Ocak

en: Japanese
tr: Japonca

en: Jul
tr: Tem

en: July
tr: Temmuz

en: Jun
tr: Haz

en: June
tr: Haziran

en: Korean
tr: Korece

en: Language
tr: Dil

en: Language settings
tr: Dil Ayarları

en: Last Refresh
tr: Son Güncelleme

en: Last name
tr: Soyadı

en: Latin
tr: Latince

en: Latin American Spanish
tr: Latin Amerika İspanyolcası

en: Leave Mail on Server
tr: Postaları Sunucuda Bırak

en: Leave mail on server
tr: Postaları Sunucuda Bırak

en: Leaving mail on server...
tr: Mesajlar sunucuda bırakılıyor...

en: Left
tr: Sol

en: Length of From/To Field (0 for full)
tr: Gönderen/Alıcı Alanının Uzunluğu (tüm alan için 0)

en: Length of Subject Field (0 for full)
tr: Konu Alanının Uzunluğu (tüm alan için 0)

en: Length:
tr: Süre:

en: Let this folder contain subfolders
tr: Bu klasörün alt klasörleri olmasına izin ver

en: Light Blue
tr: Açık Mavi

en: Light Cyan
tr: Açık Cam Göbeği

en: Light Gray
tr: Açık Gri

en: Light Green
tr: Açık Yeşil

en: Light Magenta
tr: Açık Macenta

en: Light Yellow
tr: Açık Sarı

en: Line with an error:
tr: Hata içeren satır:

en: List Archives
tr: Liste Arşivleri

en: List Special Folders First
tr: Önce Özel Klasörleri Listele

en: List all
tr: Tümünü listele

en: Loading the sound...
tr: Ses yükleniyor...

en: Location base
tr: Yer kökü

en: Location of Buttons when Composing
tr: Yazım sırasında Düğmelerin Yeri

en: Location of Folder List
tr: Klasör Listesinin Yeri

en: Logging out from IMAP
tr: IMAP bağlantısından çıkılıyor

en: Login
tr: Giriş

en: Login (plain text)
tr: Login (düz yazı)

en: Login Failed:
tr: Giriş Başarısız:

en: Login OK: Inbox EMPTY
tr: Giriş Tamam: Gelen Kutusu BOŞ

en: Login OK: Inbox contains %s messages
tr: Giriş Tamam: Gelen kutusunda %s mesaj var

en: Login OK: No new messages
tr: Giriş Tamam : Yeni mesaj yok.

en: Long:
tr: Uzun:

en: Low
tr: Düşük

en: M j, Y
tr: j M Y

en: Ma&#121;
tr: May

en: Mac OS X Mailserver
tr: Mac OS X Posta sunucusu

en: Mail Domain
tr: Mesaj Alan Adı

en: Mail Fetch Result:
tr: Mesaj Alımı Sonucu:

en: Mailbox Display Options
tr: Posta Kutusu Görünüm Seçenekleri

en: Mailer
tr: Postacı

en: Mailing List
tr: Mesaj Listesi

en: Mailinglist
tr: E-posta listesi

en: Make Default
tr: Varsayılan Yap

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
tr: En yeni %s sürümünü kullandığınızdan emin olun. Şu anda %s sürümünü kullanmaktasınız.

en: Make these changes
tr: Değişiklikleri yap

en: Make this dictionary my default selection:
tr: Bu sözlüğü varsayılan seçimim yap:

en: March
tr: Mart

en: Match:
tr: Eşleşen:

en: Matches
tr: Eşlenir

en: Maximum Number of Pages to Show
tr: Görüntülenecek En Fazla Sayfa Sayısı

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
tr: En fazla 150 kelime çevrilir, Systran tarafından desteklenir.

en: May
tr: Mayıs

en: Medium
tr: Orta

en: Medium Gray
tr: Gri

en: Memory Search
tr: Hafıza Araması

en: Mercury/32 IMAP server
tr: Mercury/32 IMAP sunucusu

en: Message %d deleted from remote server!
tr: Mesaj %d karşı sunucudan silindi!

en: Message Details
tr: Mesaj Ayrıntıları

en: Message Display and Composition
tr: Mesaj Görünüm ve Yazımı

en: Message Filtering
tr: Mesaj Filtreleme

en: Message Filters
tr: Mesaj Filtreleri

en: Message Highlighting
tr: Mesaj Vurgulama

en: Message List
tr: Mesaj Listesi

en: Message appended to mailbox
tr: Mesaj posta kutusuna eklendi

en: Message not printable
tr: Mesaj yazdırılabilir değil

en: Message not sent.
tr: Mesaj gönderilmedi.

en: Message of the Day
tr: Günün Mesajı

en: Message:
tr: Mesaj:

en: Microsoft Exchange IMAP server
tr: Microsoft Exchange IMAP sunucusu

en: Minute
tr: Dakika

en: Minutes
tr: Dakika

en: Moderate
tr: Ilımlı

en: Modify
tr: Düzenle

en: Modify Server
tr: Sunucuyu Düzenle

en: Mon
tr: Pzt

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Month View
tr: Aylık Görünüm

en: Monthly
tr: Aylık

en: More information
tr: Daha fazla bilgi

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
tr: Büyük ihtimalle mesaj listeniz eskiydi ve mesaj başka bir yere taşındı veya silindi (aynı posta kutusuna şu anda erişen başka bir program tarafından olabilir).

en: Move
tr: Taşı

en: Move Selected To
tr: Seçili Öğeyi Taşı:

en: Move Up
tr: Yukarı Taşı

en: Move spam to:
tr: Spam mesajı taşı:

en: Move to:
tr: Klasöre Taşı:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
tr: Spam mesajları direkt çöpe atmak akıllıca bir fikir olmayabilir, çünkü arkadaşlarınızdan ve posta listelerinden gelen mesajlar yanlışlıkla spam olarak tanımlanabilir. Bu klasörü ne olarak seçerseniz seçin, periyodik olarak boşaltıldığından emin olun, yoksa posta kutunuz çok büyüyebilir.

en: Multiple Identities
tr: Birden Fazla Kimlik

en: Must be unique
tr: Benzeri olmamalı

en: Name
tr: İsim

en: Name and Address Options
tr: İsim ve Adres Seçenekleri

en: Name is missing
tr: İsim yok

en: Name:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Never
tr: Hiçbir zaman

en: New
tr: Yeni

en: New Mail
tr: Yeni Mesaj

en: New Mail Notification
tr: Yeni Mesaj Bildirimi

en: New name:
tr: Yeni isim:

en: NewMail Options
tr: YeniMesaj Seçenekleri

en: Next
tr: Sonraki

en: Nickname
tr: Takma ad

en: Nickname contains illegal characters
tr: Takma ad geçersiz karakterler içeriyor

en: No
tr: Hayır

en: No Citation
tr: Aktarma Yok

en: No Clock
tr: Saat Yok

en: No Messages Found
tr: Hiç Mesaj Bulunamadı

en: No Notification
tr: Bildirim Yok

en: No SMTP auth
tr: SMTP doğrulama yok

en: No action requested.
tr: Herhangi bir hareket istenmedi.

en: No changes requested.
tr: Herhangi bir değişiklik istenmedi.

en: No changes were made.
tr: Herhangi bir değişiklik yapılmadı.

en: No connection to server
tr: Sunucuya bağlantı yok

en: No errors found
tr: Hiç hata bulunmadı

en: No focus
tr: Odak yok

en: No folders found
tr: Hiç klasör bulunamadı

en: No folders were found to subscribe to!
tr: Listeye eklenecek klasör bulunamadı!

en: No folders were found to unsubscribe from!
tr: Listeden çıkarılacak klasör bulunamadı!

en: No highlighting is defined
tr: Herhangi bir vurgulama tanımlı değil

en: No known limits, powered by Systran
tr: Bilinen sınırlamaları yoktur, Systran tarafından desteklenir.

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
tr: Bilinen sınırlamaları yoktur, Translation Experts' InterTran tarafından desteklenir.

en: No login ID submitted
tr: Kullanıcı adı verilmedi

en: No messages were selected.
tr: Herhangi bir mesaj seçili değil.

en: No msg number submitted
tr: Mesaj numarası girilmedi

en: No password submitted
tr: Şifre verilmedi

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
tr: Herhangi bir kişisel adres defteri tanımlanamadı. Sistem yöneticinize başvurun.

en: No persons matching your search were found
tr: Arama kriterlerinize uygun kişi bulunamadı

en: No server banner
tr: Sunucu banner'ı yok

en: No server specified
tr: Sunucu tanımlanmadı

en: No servers known.
tr: Bilinen sunucu yok.

en: No sound specified
tr: Herhangi bir ses seçilmedi

en: No such file or directory
tr: Böyle bir dosya veya dizin yok

en: No words in your personal dictionary.
tr: Kişisel sözlüğünüzde hiç sözcük yok.

en: None
tr: Hiçbiri

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Not a file name
tr: Dosya ismi değil

en: Not one of the above servers
tr: bunların dışında

en: Note
tr: Not

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
tr: Not: Sisteminizi bu ek yerine conf.pl ile yapılandırmanız tavsiye edilir. conf.pl, değişkenlerin amacı ile ilgili ek bilgiler ve uygun değerler, ayrıca ek doğrulama adımları içerir.

en: Nothing to delete!
tr: Silecek birşey yok!

en: Nov
tr: Kas

en: November
tr: Kasım

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
tr: Kişisel sözlüğünüz kaydediliyor... Lütfen bekleyin.

en: Number of Messages per Page
tr: Her Sayfada Görüntülenecek Mesaj Sayısı

en: Number of supported language pairs: %s
tr: Desteklenen dil çifti sayısı: %s

en: Number of supported languages: %s
tr: Desteklenen dil sayısı: %s

en: OFF
tr: Kapalı

en: ON
tr: Açık

en: Occurs times:
tr: Tekrar sayısı:

en: Oct
tr: Eki

en: October
tr: Ekim

en: On %s, %s wrote:
tr: %s tarihinde, %s yazmış:

en: On DATE, AUTHOR Wrote
tr: ŞU TARİHTE, GÖNDERİCİ Yazmış

en: On Delivery
tr: Mesaj İletildiğinde

en: On Read
tr: Mesaj Okunduğunda

en: Once you have signed up with SpamCop and have received your SpamCop authorization code, you need to enable this plugin by clicking the link above. Once enabled, you go about your normal life. If you encounter a spam message in your mailbox, just view it. On the right-hand side, near the top of where the message is displayed, you will see a link to report this message as spam. Clicking on it brings you to a confirmation page. Confirming that you want the spam report sent will do different things with different reporting methods.
tr: SpamCop'a üye olarak SpamCop yetki şifrenizi aldıktan sonra yukarıdaki bağlantıya tıklayarak bu eklentiyi etkinleştirmelisiniz. Etkinleştiğinde çalışmanıza devam edebilirsiniz. Eğer posta kutunuza bir spam gelirse sadece onu okuyun. Mesajın sağ üstünde bu mesajı spam olarak rapor etmeniz için bir link göreceksiniz. Ona tıklamak size bir onay penceresi getirir. Spam raporunun gönderimini onaylamanız raporu farklı şekilde farklı raporlama yöntemleri ile gönderir.

en: Only INBOX
tr: Sadece Gelen Kutusu

en: Only Unseen
tr: Sadece Okunmamış

en: Only unread messages
tr: Sadece okunmamış mesajlar

en: Only works with email-based reporting
tr: Sadece e-posta tabanlı raporlama ile çalışır

en: Oops,
tr: Hata,

en: Open failed
tr: Dosya / dizin açılamadı

en: Opening IMAP server
tr: IMAP sunucu açılıyor

en: Opening POP server
tr: POP sunucu açılıyor

en: Option Type '%s' Not Found
tr: '%s' Seçenek Tipi Bulunamadı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Organization / Department
tr: Kurum / Bölüm

en: Organization Logo
tr: Kurum Logosu

en: Organization Logo Height
tr: Kurum Logosu Yüksekliği

en: Organization Logo Width
tr: Kurum Logosu Genişliği

en: Organization Name
tr: Kurum Adı

en: Organization Preferences
tr: Kurum Ayarları

en: Organization Title
tr: Kurum Başlığı

en: Original Message
tr: Özgün Mesaj

en: Other:
tr: Diğer:

en: PHP Version
tr: PHP Sürümü

en: PHP session name
tr: PHP oturum ismi

en: POP3 Before SMTP?
tr: SMTP'den Önce POP3

en: POP3 Fetch Mail
tr: POP3 Mesaj Alımı

en: POP3 connect:
tr: POP3 bağlantısı:

en: POP3 delete:
tr: POP3 sil:

en: POP3 get:
tr: POP3 al:

en: POP3 last:
tr: POP3 son:

en: POP3 pass:
tr: POP3 şifresi:

en: POP3 quit:
tr: POP3 çıkış:

en: POP3 user:
tr: POP3 kullanıcısı:

en: Paginate
tr: Sayfalandır

en: Password for
tr: Şifre

en: Password:
tr: Şifre:

en: Personal Dictionary
tr: Kişisel Sözlük

en: Personal Dictionary Crypto Settings
tr: Kişisel Sözlük Şifreleme Ayarları

en: Personal Dictionary Updated
tr: Kişisel Sözlük Güncellendi

en: Personal Information
tr: Kişisel Bilgiler

en: Personal address book
tr: Kişisel adres defteri

en: Personal dictionary encryption options are not available
tr: Kişisel sözlük şifreleme ayarları kullanılabilir değil

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
tr: Lütfen sözcük denetimi yaparken kullanmak istediğiniz uluslararası sözlükleri seçin:

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
tr: Sözlüğünüzden silmek istediğiniz sözcükleri seçin.

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
tr: Lütfen bu mesajın sözcük denetimini yapmak için hangi sözlüğü kullanmak istediğinizi seçin:

en: Please choose which options you wish to set up:
tr: Lütfen ayarlamak istediğiniz seçenekleri seçin:

en: Please contact your system administrator and report this error.
tr: Lütfen sistem yöneticinize bu hatayı bildirin.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
tr: Lütfen kişisel sözlüğümün şifresini çöz ve düz yazı olarak sakla.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
tr: Kişisel sözlüğümü şifrele ve şifrelenmiş olarak sakla.

en: Please enter something to search for
tr: Aramak için birşey yazın

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
tr: Lütfen hatayı bulabilmek için herkese bir şans verebilecek kadar çok bilgi verdiğinizden emin olun. Hatanızı bu şekilde göndermek onu SourceForge'daki hata listesine otomatik olarak eklemeyecektir ama mesajınızı alan birisi hatayı oraya ekleyebilir.

en: Please make your selection first.
tr: Lütfen önce seçiminizi yapın.

en: Please select address that you want to edit
tr: Lütfen düzenlemek istediğiniz adresi seçin

en: Please wait, communicating with the server...
tr: Lütfen bekleyin, sunucu ile bağlantı kuruluyor...

en: Plugin directory could not be found: %s
tr: Eklenti (Plugin) dizini bulunamadı: %s

en: Plugin is disabled.
tr: Eklenti devde dışı.

en: Plugins
tr: Eklentiler (Plugins)

en: Polish
tr: Polonyaca

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Post to List
tr: Listeye Yaz

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
tr: Tercih veritabanı hatası (%s). Anormal sonlandırma yapılıyor.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
tr: Tercih dosyası %s, geçici %s dosyasından kopyalanamadı. Bu sorunun çözümü için sistem yöneticinize başvurun.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
tr: Tercih dosyası %s açılamadı. Bu sorunun çözümü için sistem yöneticinize başvurun.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
tr: Tercih dosyası %s yazılamadı. Bu sorunun çözümü için sistem yöneticinize başvurun.

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
tr: Tercih dosyası %s yok. Varsayılan bir dosya oluşturmak için oturumunuzu kapatıp tekrar sisteme girin.

en: Preferences DSN
tr: Tercihler DSN'i

en: Preferences key field
tr: Tercihler anahtar alanı

en: Preferences table
tr: Tercihler tablosu

en: Preferences username field
tr: Tercihler için kullanıcı adı alanı

en: Preferences value field
tr: Tercihler değer alanı

en: Prefix Signature with '-- ' Line
tr: İmzadan Önce '--' Satırı Ekle

en: Prefix for Original Message when Replying
tr: Yanıtlarken Özgün Mesaja Önek Ekle

en: Premature end of list
tr: Prematüre liste sonu

en: Prepend Signature before Reply/Forward Text
tr: Yanıtla/İlet Yazısından Önce İmza Ekle

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
tr: Aşağıdaki düğmeye basarsanız SquirrelMail geliştiricilerine sisteminiz, tarayıcınız, SquirrelMail'in yapılandırması ve IMAP sunucunuzla ilgili birçok bilgi içeren bir mesaj başlatacaktır. Ayrıca sizden bazı bilgiler doldurmanızı isteyecektir. Sadece yukarıdaki bölümleri doldurun. Eğer istiyorsanız, mesajı inceleyerek neler gönderileceğine bakabilirsiniz.

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message. From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop. (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
tr: Bu düğmeye tıklamak SpamCop servisine spam mesajı gönderecek ve seçenekli olarak mesajı silecektir. Oradan Gelen Kutunuza gitmeniz yeterlidir. Bir süre sonra SpamCop'tan bir mesaj gelmelidir (Mesaj kaydolduğunuz hesabınıza gideceği için iletim hesabınızın çalıştığından emin olun!). Bu mesajı açın, üstteki uygun linke tıklayın ve yeni bir tarayıcı penceresi açılacaktır.

en: Previous
tr: Önceki

en: Print
tr: Yazdır

en: Printer Friendly
tr: Yazıcı Dostu

en: Priority
tr: Öncelik

en: Priority:
tr: Öncelik:

en: Proceed
tr: Devam et

en: Provider Link URI
tr: Sağlayıcı Bağlantı URI'si

en: Provider Name
tr: Sağlayıcı Adı:

en: Purge
tr: Temizle

en: Quarterly
tr: Mevsimlik

en: Query:
tr: Sorgu:

en: Quick email-based reporting
tr: Hızlı e-posta tabanlı raporlama

en: Quote Who XML
tr: XML İle Alıntı

en: RFC822 Message body
tr: RFC822 Mesaj Gövdesi

en: Read
tr: Okunmuş

en: Read data:
tr: Okunan veri:

en: Read receipt
tr: Alındı bilgisini oku

en: Read:
tr: Okundu:

en: Reason Given:
tr: Verilen Neden:

en: Receipt
tr: Alındı bilgisi

en: Recent Searches
tr: Son Arananlar

en: Reconnect from dead connection
tr: Kesilen bağlantıdan tekrar bağlan

en: Refetching message
tr: Mesajlar tekrar alınıyor

en: Refresh Folder List
tr: Klasör Listesini Güncelle

en: Refresh Page
tr: Sayfayı Güncelle

en: Remote POP server Fetching Mail
tr: Karşı POP sunucusundan mesajlar alınıyor

en: Remote POP server settings
tr: POP sunucusu ayarları

en: Remove unneccessary messages from your folders. Start with your Trash folder.
tr: Klasörünüzden gereksiz mesajları silin. Buna Çöp Klasörünüz ile başlayın.

en: Remove username from headers
tr: Başlıklardan kullanıcı ismini çıkar

en: Rename
tr: Yeniden Adlandır

en: Rename a Folder
tr: Klasörü Yeniden Adlandır

en: Rename a folder
tr: Klasörü yeniden adlandır

en: Renamed successfully.
tr: Klasör başarıyla yeniden adlandırıldı!

en: Reply
tr: Cevap Yaz

en: Reply All
tr: Tümüne Cevap Yaz

en: Reply Citation Options
tr: Cevap Aktarma Seçenekleri

en: Reply Citation Style
tr: Cevap Aktarma Stili

en: Reply To
tr: Cevap Adresi

en: Reply to List
tr: Listeye Cevapla

en: Report as Spam
tr: Spam Olarak Bildir

en: Requested action aborted: error in processing
tr: İstenen eylem durduruldu: işlem sırasında hata

en: Requested action not taken: insufficient system storage
tr: İstenen eylem yapılmadı: yeterli depolama alanı yok

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
tr: İstenen eylem gerçekleşmedi: posta kutusu ismine izin verilmiyor

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
tr: İstenen eylem gerçekleşmedi: posta kutusu yok

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
tr: İstenen posta eylemi durduruldu: kota aşımı

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
tr: İstenen posta eylemi gerçekleşmedi: posta kutusu yok

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
tr: PHP 4.3.x gerektirir! Deneyseldir.

en: Response:
tr: Yanıt:

en: Resume Draft
tr: Taslağa Devam Et

en: Return
tr: Dön

en: Return to options page
tr: Seçenekler sayfasına geri dön

en: Right
tr: Sağ

en: Romanian
tr: Romanyaca

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
tr: Yapılandırmanızla ilgili sorun yaşarsanız conf.pl dosyasını çalıştırın veya inceleyin.

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the SquirrelMail IMAP commands and your current SquirrelMail configuration. Custom command strings can be used.
tr: Bazı test IMAP komutları çalıştırarak hem komut hem de sonucu gösterir. Bu testler SquirrelMail IMAP komutları ve şu andaki SquirrelMail yapılandırmanızı kullanır. Özel komut dizgileri kullanılabilir.

en: Russian
tr: Rusça

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
tr: Rusça çeviriler, en fazla 500 karakter çevrilir

en: SMTP Authentication Type
tr: SMTP Doğrulama Tipi

en: SMTP Server Address
tr: SMTP Sunucu Adresi

en: SMTP Server Port
tr: SMTP Sunucu Portu

en: SPAM Filters
tr: SPAM Filtreleri

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
tr: SPAM filtreleri değişik DNS bazlı karalisteleri kullanarak Gelen Kutunuz içindeki spam e-postaları farklı bir klasöre taşımanızı sağlar (örneğin Çöp Kutusu).

en: Same as server
tr: Sunucu ile aynı

en: Sat
tr: Cmt

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Save
tr: Kaydet

en: Save / Update
tr: Kaydet / Güncelle

en: Save Draft
tr: Taslağı Kaydet

en: Save ID
tr: ID'yi Kaydet

en: Save Message
tr: Mesajı Kaydet

en: Save Method
tr: Yöntemi Kaydet

en: Saved Scan type
tr: Kaydedilmiş Arama Tipi

en: Saved Searches
tr: Kayıtlı Aramalar

en: Saved Translation Options
tr: Çevirmen Seçenekleri Kaydedildi

en: Saving UIDL
tr: UIDL Kaydediliyor

en: Search
tr: Ara

en: Search Results
tr: Arama Sonuçları

en: Search for
tr: Ara

en: Seconds
tr: Saniye

en: Select %s to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
tr: Klasörlerinizde görmediğiniz posta varken bir medya dosyası çalmak için %s seçeneğini seçin. Etkin olduğunda, verilen kutuda çalacak dosyayı belirleyebilirsiniz.

en: Select All
tr: Tümünü Seç

en: Select Server:
tr: Sunucu Seçin:

en: Select a folder
tr: Bir klasör seçin

en: Select body
tr: Tüm gövde seçili

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
tr: %s listesinden yeni mesaj geldiğinde çalmasını istediğiniz dosyayı seçin. Eğer bir dosya seçmezseniz, %s, ses dosyası çalınmayacaktır.

en: Select server file
tr: Sunucu dosyasını seç

en: Select your translator:
tr: Çevirmeninizi seçin:

en: Selected Server:
tr: Seçili Sunucu:

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
tr: %s seçeneği klasörlerinizde görmediğiniz mesaj varsa bir popup penceresi gösterir (JavaScript gerektirir).

en: Selection List Style
tr: Seçim Listesi Stili

en: Send
tr: Gönder

en: Send Mail
tr: Mesaj Gönder

en: Send Spam Report
tr: Spam Raporu Gönder

en: Send read receipt now
tr: Okundu bilgisini şimdi gönder

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service. By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
tr: Bu spam raporunu göndermek size, bu spam mesajı uygun yetkililere iletebilmeniz için tıklayabileceğiniz URL'leri içeren bir yanıt gönderecektir. "Spam Raporu Gönder"düğmesine tıklayarak SpamCop'ın servis kurallarına uyacağınızı kabul edersiniz.

en: Sendmail Arguments
tr: Sendmail Argümanları

en: Sendmail Path
tr: Sendmail Yolu

en: Sent Folder
tr: Giden Klasörü

en: Sent Subfolders Options
tr: Giden Altklasörleri Seçenekleri

en: Sent:
tr: Gönderildi:

en: Sep
tr: Eyl

en: September
tr: Eylül

en: Serbian
tr: Sırpça

en: Server Name:
tr: Sunucu Adı:

en: Server Settings
tr: Sunucu Ayarları

en: Server does not support UIDL.
tr: Sunucu UIDL desteklemiyor.

en: Server error. Disconnect
tr: Sunucu hatası. Bağlantı kesildi

en: Server replied:
tr: Sunucu yanıtı:

en: Server responded:
tr: Sunucu yanıtı:

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
tr: IMAP sunucunuz sunucu-taraflı sıralamayı desteklemiyor.

en: Server:
tr: Sunucu:

en: Service not available, closing channel
tr: Servis yok, kanal kapatılıyor

en: Service type option allows selecting which SpamCop services you are using. Member services use different web reporting forms and does not display nags. You can purchase these services, if you want to support SpamCop.
tr: Servis türü seçeneği hangi spamcop servislerini kullanacağınızı seçmeninizi sağlar. Üye servisleri farklı web rapor formları kullanır ve reklam vb içermez. SpamCop'ı desteklemek için bu servisleri satın alabilirsiniz.

en: Set Event
tr: Olayı Kaydet

en: Set up international dictionaries
tr: Uluslararası sözlükler ayarlayın

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
tr: Ayarlar şöyle yapıldı: Varsayılan sözlük olarak %s ile %s.

en: Show 'Contain Sub.' Option
tr: 'Altklasör İçer' Seçeneğini Göster

en: Show All
tr: Tümünü Göster

en: Show Clock on Folders Panel
tr: Klasörler Panelinde Saati Göster

en: Show Folder Prefix Option
tr: Klasör Önek Seçeneğini Göster

en: Show HTML Version by Default
tr: Varsayılan olarak HTML Göster

en: Show Special Folders Color
tr: Özel Klasörleri Renkli Göster

en: Show button in toolbar
tr: Araç çubuğunda düğmeyi göster

en: Show fortunes at top of mailbox
tr: Posta kutusunun üzerinde falları göster

en: Show popup window on new mail
tr: Yeni mesaj geldiğinde popup penceresi göster

en: Show time
tr: Saati göster

en: Show time with seconds
tr: Saati saniyeler ile göster

en: Show translation box
tr: Çeviri kutusunu göster

en: Show weekday and time
tr: İşgünü ve saati göster

en: Sign Out
tr: Oturumu Kapat

en: Signature
tr: İmza

en: Signature Options
tr: İmza Seçenekleri

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
tr: İmza dosyası %s, geçici %s dosyasından kopyalanamadı. Bu sorunun çözümü için sistem yöneticinize başvurun.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
tr: İmza dosyası %s açılamadı. Bu sorunun çözümü için sistem yöneticinize başvurun.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
tr: İmza dosyası %s yazılamadı. Bu sorunun çözümü için sistem yöneticinize başvurun.

en: Signature is too big.
tr: İmza çok büyük.

en: Signout
tr: Oturumu Kapat

en: Signout Page
tr: Çıkış Sayfası

en: Size
tr: Boyut

en: Size:
tr: Boyut:

en: Slovenian
tr: Slovence

en: Solution:
tr: Çözüm:

en: Some of your preference changes were not applied.
tr: Tercih değişikliklerinizin bazıları uygulanmadı.

en: Some users have reported that the email addresses used with SpamCop find their way onto spam lists. To be safe, you can just create an email forwarding account and have all SpamCop reports get sent to there. Also, if it gets flooded with spam, you can then just delete that account with no worries about losing your real email address. Just go create an email forwarder somewhere (%s has a %slist of places%s) so that messages from system administrators and what not can be sent to you.
tr: <b>Üye olmadan önce dikkat edin:</b> Bazı kullanıcılar SpamCop ile kullandıkları e-posta adresinin spam listelerine ulaştığını bildirdi. Güvenli olması için SpamCop raporlarını göndereceğiniz bir iletim hesabı açabilirsiniz. Eğer bu hesap spam ile dolmaya başlarsa gerçek e-posta adresinizi kaybetme endişeniz olmadan bu hesabı silebilirsiniz. Sadece sistem yöneticilerinin vb. size ulaşabilmesi için bir yerde (%s kullanabileceğiniz bir %syer listesine%s sahiptir.) bir hesap açın.

en: Sort by Received Date
tr: Geliş Tarihine Göre Sırala

en: Source
tr: Kaynak

en: Spam Filtering
tr: Spam Filtreleme

en: Spam Reporting Method:
tr: Spam Raporlama Yöntemi:

en: Spam is sent to %s.
tr: Spam gönderildi: %s

en: Spam reporting
tr: Spam raporlama

en: Spam scan is limited to %s.
tr: Spam taraması şuna kısıtlandı: %s

en: SpamCop - Spam Reporting
tr: SpamCop - Spam Bildirimi

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
tr: SpamCop spam mesajın gerçek kaynağını bulmak ve uygun kişileri durumdan haberdar etmek için yardımcı olan ücretsiz bir servistir.

en: SpamCop link is:
tr: SpamCop linki:

en: SpamCop service type
tr: SpamCop servis türü

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Special Folder Options
tr: Özel Klasör Seçenekleri

en: SpellChecker Options
tr: Sözcük Denetim Seçenekleri

en: Spellcheck completed. Commit changes?
tr: Sözcük denetimi tamamlandı. Değişiklikler uyugulansın mı?

en: SquirrelMail Notice:
tr: SquirrelMail Uyarısı:

en: SquirrelMail Version
tr: SquirrelMail Sürüm

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
tr: SquirrelMail mesaj gövde yapısını analiz edemedi

en: SquirrelMail version %s
tr: SquirrelMail sürüm %s

en: SquirrelSpell Initiating
tr: SquirrelSpell Başlıyor

en: SquirrelSpell Options Menu
tr: SquirrelSpell Seçenek Menüsü

en: SquirrelSpell Results
tr: SquirrelSpell Sonuçları

en: SquirrelSpell is misconfigured.
tr: SquirrelSpell yanlış ayarlanmış.

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this. If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
tr: SquirrelSpell kişisel sözlüğünüzün şifresini çözemedi. Bunun en muhtemel nedeni şifrenizi değiştirmiş olmanızdır. Devam edebilmek için eski şifrenizi verin, böylece Sözcük Denetimi kişisel sözlüğünüzü çözebilir. Buundan sonra sözlüğünüz yeni şifrenizle tekrar şifrelenecektir. Eğer sözlüğünüzü şifrelemediyseniz, sözlüğünüz bozulmuş ve kullanılamaz durumda demektir. Bu durumda onu silip yeni bir tane oluşturmanız gerekecektir. Ayrıca eski şifrenizi unuttuysanız şifrelenmiş sözlüğünüze ulaşılması mümkün olmayacaktır.

en: Start Bug Report Form
tr: Hata Raporu Formuna Başla

en: Start time:
tr: Başlangıç saati:

en: Store in Folder:
tr: Şu Klasörde Sakla:

en: Style Sheet URL (css)
tr: Stil URL'si (css)

en: Subfolder
tr: Altklasör

en: Subject
tr: Konu

en: Subject:
tr: Konu:

en: Submit
tr: Tamam

en: Submit a Bug Report
tr: Bir Hata Raporu Gönder

en: Subscribe
tr: Ekle

en: Subscribe to:
tr: Üyelik yeri:

en: Subscribed successfully.
tr: Klasör başarıyla eklendi!

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
tr: Kayıt başarısız oldu - Klasör mevcut değil.

en: Successful re-encryption
tr: Başarılı yeniden şifreleme

en: Successfully Saved Options
tr: Seçenekler Başarıyla Kaydedildi

en: Suggestions
tr: Öneriler

en: Suggestions:
tr: Öneriler:

en: Sun
tr: Paz

en: Sunday
tr: Pazar

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Syntax error in parameters or arguments
tr: Parametre veya argümanlarda sözdizim hatası

en: Syntax error; command not recognized
tr: Sözdizim hatası, komut algılanamadı

en: THIS FOLDER IS EMPTY
tr: BU KLASÖR BOŞ

en: TODAY
tr: BUGÜN

en: Table of Contents
tr: İçindekiler

en: Take Address
tr: Adres Al

en: Temp Directory
tr: Temp Klasörü

en: Temporary authentication failure
tr: Geçici kimlik doğrulaması başarısız

en: Test Configuration
tr: Yapılandırmayı Kontrol Et

en: Test Sound
tr: Sesi Dene

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
tr: %s seçeneği görmediğiniz mesajlar için sadece Gelen Kutunuzu değil, TÜM klasörlerinizi kontrol eder.

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
tr: IMAP sunucusu düz yazı girişlerin devre dışı bırakıldığını söylüyor.

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
tr: SpamCop servisi bilgi buldukça gösterecektir, bu yüzden bir form düğmesi görene kadar aşağı inmeye devam edin. Bilgi ararken biraz duraklayabilir, bu yüzden sabırlı olun. Ne yazdığını okuyun ve spam mesajı gönderin. Tarayıcı penceresini kapatın. Vazgeç'e tıklayın veya mesajları görmek ve/veya spam mesajı silmek için istediğiniz posta klasörüne tıklayın.

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
tr: IMAP sunucunuz tarafından sağlanan gövde yapısı:

en: The function you requested is unknown.
tr: İstediğiniz fonksiyon bilinmiyor.

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
tr: Dizin sırası mesajlarınızda kolonların nasıl sıralanacağını belirler.İsteğinize göre kolon ekleyebilir, çıkarabilir, veya yerlerini değiştirebilirsiniz.

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
tr: Bu mesajı gönderen kişi, mesajını okuduğunuza dair bir cevap istiyor. Bir okundu bilgisi göndermek ister misiniz?

en: The more messages scanned, the longer it takes. It's recommended to scan unread messages only. If a change to the filters is made, it's recommended to set it to scan all messages, then go view the INBOX, then come back and set it to scan unread messages only. That way, the new spam filters will be applied and even the spam you didn't catch with the old filters will be scanned.
tr: Ne kadar çok mesaj tararsanız, o kadar uzun sürecektir. Sadece yeni mesajları taramanız iyi olur. Filtrelerinizde bir değişiklik yaptığınız zaman tüm mesajları taramasını isteyin, sonra gelen kutunuza bakıp tekrar yeni mesajları tarayacak şekilde ayarlayın. Böylece yeni spam filtreleriniz uygulanacak ve okumuş olduğunuz spam mesajları bile yeni filtrelerinizle tarayabileceksiniz.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
tr: Mesaj dizininin sırası mesaj bilgilerini istediğiniz sırada görüntülemek için tekrar ayarlanabilir.

en: The server couldn't find the message you requested.
tr: Sunucu istediğiniz mesajı bulamadı.

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
tr: Sözcük denetimi daha bitmedi. Gerçekten kapatarak değişiklikler uygulansın mı?

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
tr: Sözcük denetimi daha bitmedi. Gerçekten kapatarak değişiklikler gözardı edilsin mi?

en: Theme
tr: Tema

en: Theme Name
tr: Tema ismi

en: Theme Path
tr: Tema Klasörü yolu

en: Themes
tr: Temalar

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
tr: Bu seçenekler ile klasörlerinizin görünümü ve işlenişi değiştirilebilir.

en: This bug involves:
tr: Bu hatanın içeriği:

en: This chapter is missing
tr: Bu bölüm yok

en: This chapter is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
tr: Bu bölüm seçilen dile çevirisi yapılmamış. Onun yerine İngilizce olarak gösterilecek.

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
tr: Bu, bir POP3 mesaj kutusundan bu suncudaki hesabınıza e-posta indirmeniz için gerekli ayarları yapar.

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
tr: Bu, yeni mesaj geldiğinde ses dosyaları çalma ve/veya yeni pencereler gösterme ile ilgili ayarlar yapar.

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
tr: Burada isminiz, e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi ayarlayabilirsiniz.

en: This external link will open in a new window
tr: Bu dış link yeni bir pencerede açılacaktır

en: This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.
tr: Bu, web posta sistemine izinsiz giriş olması ve kişisel sözlüğünüzün çalınması durumunda kişisel gizliliğinizin korunmasında yardımcı olur. Şu anda posta kutunuza erişmek için kullandığınız şifre ile şifrelenmiş durumda, böylece başka kişilerin kişisel sözlüğünüzün içeriğini görmesi çok zorlaşacak.

en: This image has been removed for security reasons
tr: Bu resim güvenlik nedenleriyle kaldırılmıştır

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
tr: Bu modül SquirrelMail'in ana yapılandırmasını uzaktan yönetmenizi sağlar.

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
tr: Bu, kişisel sözlüğünüzün şifresini çözerek açık yazı olarak saklayacaktır. Devam etmek istiyor musunuz?

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
tr: Bu, kişisel sözlük dosyanızı silecektir. Devam etmek istiyor musunuz?

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
tr: Bu, kişisel sözlüğünüzü şifreleyerek şifreli olarak saklayacaktır. Devam etmek istiyor musunuz?

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
tr: Bu, %s adresine, bu liste ile ilgili yardım almak için bir mesaj gönderecektir. Aşağıdaki adrese bir e-posta yanıtı alacaksınız.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
tr: Bu, %s adresine, bu listeye kaydolmak istediğinizi belirten bir mesaj gönderecektir. Aşağıdaki adres ile kayıt olacaksınız.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
tr: Bu, %s adresine, bu liste üyeliğinden çıkmak istediğinizi belirten bir mesaj gönderecektir. Aşağıdaki adresi listeden çıkarmaya çalışacaktır.

en: Thorough email-based reporting
tr: Tam e-posta tabanlı raporlama

en: Thread View
tr: Thread'li Görünüm

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
tr: IMAP sunucunuz thread sıralamasını desteklemiyor.

en: Thu
tr: Per

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Time:
tr: Saat:

en: Timezone Options
tr: Saat Dilimi Seçenekleri

en: Title
tr: Başlık

en: Title &amp; Org. / Dept.
tr: Ünvan ve Kurum / Bölüm

en: Title:
tr: Başlık:

en: To
tr: Alıcı

en: To or Cc
tr: Alıcı veya Cc

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free %ssign up page%s so you can use SpamCop.
tr: Kullanmak için bir SpamCop yetki şifresi almanız gerekmektedir. SpamCop'ı kullanabilmeniz için ücretsiz bir %skayıt sayfası%s bulunmaktadır.

en: To:
tr: Alıcı:

en: To: field
tr: Alıcı: alanı

en: Today's Fortune
tr: Günün Falı

en: Toggle All
tr: Tümünü Seç/Bırak

en: Top
tr: Üst

en: Top Frame
tr: Üst Çerçeve

en: Transaction failed
tr: İşlem başarısız oldu

en: Transform Selected Messages
tr: Seçili Mesajları Dönüştür

en: Translate
tr: Çevir

en: Translate inside the SquirrelMail frames
tr: SquirrelMail çerçevelerinin içinde çevir

en: Translation Options
tr: Çeviri Seçenekleri

en: Translation direction
tr: Çeviri yönü

en: Translator
tr: Çevirmen

en: Trash Folder
tr: Çöp Kutusu

en: Try
tr: Dene

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
tr: Bu hatayı tekrarlayabileceğinizden emin olun. Eğer hata rastgele oluşuyorsa hata oluştuğu anda ne yaptığınızı anlatmaya çalışın. Eğer belirli bir mesajı görüntülediğinizde oluşuyorsa, bu mesajı saklayın, görmek isteyebiliriz.

en: Try to verify addresses
tr: Adresleri doğrulamaya çalış

en: Tue
tr: Sal

en: Tuesday
tr: Salı

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Type:
tr: Saat:

en: UID support
tr: UID desteği

en: Unable to list addresses from %s
tr: Buradan adresler listelenemedi: %s

en: Unable to update
tr: Güncelleme yapılamıyor.

en: Undefined Function
tr: Tanımlanmamış İşlem

en: Undelivered Message Headers
tr: Dağıtılmayan Mesaj Başlıkları

en: University of Washington's IMAP server
tr: Washington Üniversitesi IMAP sunucusu

en: Unknown Sender
tr: Bilinmeyen Gönderici

en: Unknown action: %s
tr: Bilinmeyen hareket: %s

en: Unknown date
tr: Bilinmeyen tarih

en: Unknown error: %s
tr: Bilinmeyen hata: %s

en: Unknown response
tr: Bilinmeyen yanıt

en: Unknown response from IMAP server:
tr: IMAP sunucusundan bilinmeyen yanıt:

en: Unknown sender
tr: Bilinmeyen gönderici

en: Unknown user or password incorrect.
tr: Bilinmeyen kullanıcı veya şifre hatası.

en: Unread
tr: Okunmamış

en: Unread Message Notification Type
tr: Okunmamış Mesaj Bildirim Tipi

en: Unread messages only
tr: Sadece okunmamış mesajlar

en: Unseen and Total
tr: Okunmamış ve Toplam

en: Unselect All
tr: Tümünü Bırak

en: Unsubscribe
tr: Çıkar

en: Unsubscribed successfully.
tr: Klasör başarıyla çıkarıldı!

en: Unthread View
tr: Thread'siz Görünüm

en: Up
tr: Yukarı

en: Update Event
tr: Olayı Güncelle

en: Update address
tr: Adresi güncelle

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
tr: Otomatik tespit için &quot;detect&quot; yazın.

en: Use Addresses
tr: Adresleri Kullan

en: Use Javascript
tr: Javascript kullanımı

en: Use Sendmail Binary
tr: Sendmail Programı Kullan

en: Use Sent Subfolders
tr: Giden Altklasörlerini Kullan

en: Use Signature
tr: İmza Kullan

en: Use TLS for IMAP Connections
tr: IMAP Bağlantıları için TLS Kullan

en: Use TLS for SMTP Connections
tr: SMTP Bağlantıları için TLS Kullan

en: Use index number of theme
tr: Temanın dizin numarasını kullan

en: Use server-side sorting
tr: Sunucu-taraflı sıralama kullan

en: Use server-side thread sorting
tr: Sunucu-taraflı thread sıralama kullan

en: Use the %s option to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet. This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
tr: %s seçeneği ile sadece yeni gelmiş mesajların kontrol edilmesini sağlarsınız. Bu sayede devamlı olarak popup pencerelerin veya seslerin çıkarak sizi rahatsız etmesini engelleyebilirsiniz.

en: Used only when identities can't be modified
tr: Sadece kimlikler düzenlenemediğinde kullanılır

en: User "%s" already exists
tr: "%s" kullanıcısı zaten var

en: User "%s" does not exist
tr: "%s" kullanıcısı yok

en: User '%s' already exist.
tr: '%s' kullanıcısı zaten var.

en: User not local; please try forwarding
tr: Kullanıcı yerel değil, forwarding (iletim) deneyin

en: User-Defined
tr: Kullanıcı Tanımlı

en: User-Defined Citation End
tr: Kullanıcı Tanımlı Alıntı Sonu

en: User-Defined Citation Start
tr: Kullanıcı Tanımlı Alıntı Başı

en: Username:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Usernames in Lowercase
tr: Kullanıcı Adları Küçük Harf

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
tr: Sözcük denetimi için %s sözlüğü (sistem varsayılanı) kullanılıyor.

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
tr: Bunun yerine CRAM-MD5 veya DIGEST-MD5 kimlik doğrulaması kullanmak işe yarayabilir.

en: View
tr: Görüntüle

en: View Business Card
tr: İş Kartını Görüntüle

en: View Full Header
tr: Tüm Başlıkları Göster

en: View Message
tr: Mesajı göster

en: View Message details
tr: Mesaj Ayrıntılarını Göster

en: View Printable Version
tr: Yazdırılabilir Şekilde Göster

en: View Unsafe Images
tr: Tehlikeli Resimleri Göster

en: View message
tr: Mesajı göster

en: Viewing Full Header
tr: Tüm Başlıklar Görüntüleniyor

en: Viewing Message: %s (%s total)
tr: Görüntülenen Mesaj: %s (toplam %s)

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
tr: Görüntülenen Mesajlar: %s ile %s arası (toplam %s)

en: Viewing a Business Card
tr: Bir Kart Görüntüleniyor

en: Viewing a text attachment
tr: Bir yazı eklentisi görüntüleniyor

en: Viewing an image attachment
tr: Bir resim eklentisi görüntüleniyor

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
tr: UYARI! Başlık filtreleri &quot;Header: değer&quot; biçiminde olmalıdır.

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
tr: UYARI! Sistem yöneticinizin %s değişkenini açmış olması gereklidir!

en: WARNING! You must enter something to search for.
tr: UYARI! Aramak için birşey yazmanız gereklidir.

en: Warning,
tr: Uyarı,

en: Was displayed on %s
tr: %s üzerinde görüntülendi

en: Web Page
tr: Web Sayfası

en: Web-based form
tr: Web tabanlı form

en: Web-based reporting
tr: Web tabanlı raporlama

en: Wed
tr: Çar

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Welsh
tr: Galce

en: What to Scan:
tr: Aranan:

en: When reading:
tr: Okurken:

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
tr: Onay sayfasındaki düğmeye bastığınızda, yeni bir tarayıcı penceresi açılacak ve içinde SpamCop servisi görülecektir. Mesaj silinmeyecek, fakat spam raporu göndermek için bir yanıt e-postası beklemenize gerek olmayacaktır.

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
tr: Farklı bir dilde mesaj aldığınızda hangi çevirmen kullanılsın?

en: White
tr: Beyaz

en: Width of Compose Window
tr: Yazım Penceresinin Genişliği

en: Width of Editor Window
tr: Düzenleyici Penceresinin Genişliği

en: Width of Folder List
tr: Klasör Listesinin Genişliği

en: Work Phone
tr: İş Telefonu

en: Wrap Incoming Text At
tr: Gelen Metinde Sözcük Kaydırması

en: Write failed
tr: Dosya / dizin açılamadı

en: Write to address book failed
tr: Adres defterine yazma başarısız oldu

en: Yearly
tr: Yıllık

en: Yes
tr: Evet

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
tr: Ayrıca çeviri kutusunun görüntülenip görüntülenmeyeceğine ve nerede görüntüleneceğine karar verirsiniz.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
tr: SquirrelMail'i isteğinize uygun olarak kişiselleştirmek için görünümü, dili vb. diğer seçenekleri buradan ayarlayabilirsiniz.

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
tr: Ya sözlüğünüzü silebilirsiniz ya da eski şifrenizi girebilirsiniz. İkisi birden olamaz.

en: You can only edit one address at the time
tr: Aynı anda tek bir adresi düzenleyebilirsiniz

en: You can't select INBOX as Draft folder.
tr: Gelen kutusunu Taslak klasörü olarak seçemezsiniz.

en: You can't select INBOX as Sent folder.
tr: Gelen kutusunu Giden klasörü olarak seçemezsiniz.

en: You can't select INBOX as Trash folder.
tr: Gelen kutusunu Çöp olarak seçemezsiniz.

en: You have %s new message
tr: %s yeni mesajınız var

en: You have %s new messages
tr: %s yeni mesajınız var

en: You have been successfully signed out.
tr: Oturumunuzu başarıyla kapattınız.

en: You have not filled in the "To:" field.
tr: "Alıcı:" alanını doldurmadınız.

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
tr: Silmek için herhangi bir klasör seçmediniz. Lütfen seçin.

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
tr: Adlandıracak herhangi bir klasör seçmediniz.

en: You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).
tr: Web posta sistemine izinsiz giriş olması ve kişisel sözlük dosyanızın çalınması durumuna karşı kişisel sözlüğünüzü şifrelemek isteyebilirsiniz. Şifrelendiğinde içeriği karmaşık bir şekilde görünecek ve doğru anahtar olmadan (bu sizin posta kutusu şifrenizdir) şifresinin çözülmesi çok zor olacaktır.

en: You must be logged in to access this page.
tr: Bu sayfaya erişebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

en: You must make a choice
tr: Bir seçim yapmalısınız

en: You must select a scan type.
tr: Bir tarama tipi seçmeniz gerekiyor.

en: You must select a spam folder.
tr: Bir spam klasörü seçmeniz gerekyior.

en: You need to have PHP installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
tr: php4 yüklemenizde multibyte dizi fonksiyonunun etkin olması gereklidir (configure seçeneği olarak --enable-mbstring verin).

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
tr: Şifrenizi saklamak için kullanılan şifrelemenin tam olarak güvenli olmadığının farkında olun. Fakat, eğer pop kullanıyorsanız zaten şifreleme hiç yoktur. Ayrıca bu dosyanın kaynağına ulaşabilen bir hacker sunucuda şifrenizi saklamak için yaptığımız bu şifrelemeyi çözebilir.

en: Your SpamCop authorization code:
tr: SpamCop yetki şifreniz:

en: Your current timezone
tr: Şu andaki saat diliminiz

en: Your draft has been saved.
tr: Taslağınız kaydedildi.

en: Your mail has been sent.
tr: E-postanız gönderildi.

en: Your message
tr: Sizin mesajınız

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
tr: Kişisel sözlüğünüzün şifresi çözüldü ve şu anda açık yazı olarak saklanıyor.

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
tr: Kişisel sözlüğünüz şifrelendi ve şu anda şifreli bir biçimde saklanıyor.

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
tr: Kişisel sözlüğünüz şu anda şifreli.

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
tr: Kişisel sözlüğünüz şu anda şifreli değil.

en: Your personal dictionary was erased.
tr: Kişisel sözlüğünüz silindi.

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
tr: Kişisel sözlüğünüz silindi. Lütfen bu pencereyi kapatın ve "Sözcük Denetimi Yap" düğmesine tıklayarak denetime yeniden başlayın.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
tr: Kişisel sözlüğünüz başarıyla yeniden şifrelendi. Şimdi &quot;Sözcük Denetimi Seçenekleri&quot; menüsüne dönerek seçiminizi tekrar yapın.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
tr: Kişisel sözlüğünüz başarıyla tekrar şifrelendi. Lütfen bu pencereyi kapatın ve"Sözcük Denetimi Yap" düğmesine tıklayarak denetime yeniden başlayın.

en: Your search failed with the following error(s)
tr: Aramanız şu hata(lar) ile başarısız oldu

en: Your server options are as follows:
tr: Sunucu seçenekleriniz şu şekildedir:

en: a specific plugin
tr: belirli bir eklenti

en: abort
tr: durdur

en: apop authentication failed
tr: apop doğrulaması başarısız oldu

en: as a subfolder of
tr: şunun alt klasörü olarak:

en: connection does not exist
tr: bağlantı mevcut değil

en: connection not established
tr: bağlantı kurulmadı

en: delete
tr: sil

en: down
tr: aşağı

en: edit
tr: düzenle

en: forget
tr: unut

en: from English
tr: İngilizce'den

en: hMailServer IMAP server
tr: hMailServer IMAP sunucusu

en: in
tr: içinde

en: in the center
tr: ortada

en: less
tr: diğer alıcıları gösterme

en: m/d/Y
tr: d/m/Y

en: more
tr: diğer alıcılar

en: no login ID submitted
tr: kullanıcı adı verilmedi

en: not set yet
tr: henüz ayarlanmadı

en: pixels
tr: piksel

en: quote
tr: alıntı

en: refresh folder list
tr: klasör listesini güncelle

en: remove
tr: kaldır

en: requested
tr: istendi

en: requires JavaScript to work
tr: çalışmak için JavaScript gerektirir

en: save
tr: kaydet

en: search
tr: ara

en: sec_remove_eng.png
tr: sec_remove_tr_TR.png

en: see below
tr: aşağıya bakın

en: sent
tr: gönderildi

en: sort by email
tr: e-postaya göre sırala

en: sort by info
tr: bilgiye göre sırala

en: sort by name
tr: ada göre sırala

en: sort by nickname
tr: rumuza göre sırala

en: subject
tr: konu

en: the general program
tr: genel program

en: to English
tr: İngilizce'ye

en: to the left
tr: solda

en: to the right
tr: sağda

en: to:
tr: Yeni Olay:

en: up
tr: yukarı

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
tr: vCard %s Sürümü desteklenmiyor. Bilgilerin bir kısmı düzgün şekilde çevrilemeyebilir.

en: who
tr: kim

en: with move option
tr: taşıma seçeneğiyle
