SquirrelMail 1.4.18 - en to lv translation catalogue (1123 entries)

en: %s Login
lv: Pieteikšanās %s

en: %s New Message
lv: %s jauns ziņojums

en: %s New Messages
lv: %s jauni ziņojumi

en: %s dictionary
lv: %s vārdnīca

en: %s is not found.
lv: %s nav atrasts.

en: %s should be writable by user %s
lv: %s jābūt rakstīšanas tiesībām lietotājam %s

en: %s to %s
lv: %s uz %s

en: %s wrote:
lv: %s rakstīja:

en: (discards changes made on this form so far)
lv: (atceļ visas pagaidām veiktās izmaiņas šajā formā)

en: (no subject)
lv: (bez tēmas)

en: (none)
lv: (neviens)

en: 1 hr.
lv: 1 st.

en: 1.5 hr.
lv: 1,5 st.

en: 12-hour clock
lv: Izmantot 12 stundu laika formātu

en: 2 hr.
lv: 2 st.

en: 2.5 hr.
lv: 2,5 st.

en: 24-hour clock
lv: Izmantot 24 stundu laika formātu

en: 3 hr.
lv: 3 st.

en: 3.5 hr.
lv: 3,5 st.

en: 4 hr.
lv: 4 st.

en: 5 hr.
lv: 5 st.

en: 6 hr.
lv: 6 st.

en: A password transition is needed
lv: Nepieciešama paroles šifrēšanas maiņa

en: ADD
lv: PIEVIENOT

en: ATTENTION:
lv: UZMANĪBU:

en: AUTHOR Wrote
lv: AUTORS rakstīja

en: About SpamCop
lv: Par SpamCop

en: Add
lv: Pievienot

en: Add International Dictionaries
lv: Pievienot svešvalodu vārdnīcas

en: Add Server
lv: Pievienot serveri

en: Add a New Identity
lv: Pievienot jaunu identitāti

en: Add address
lv: Pievienot adresi

en: Add this word to your personal dictionary
lv: Pievienot vārdu personiskajai vārdnīcai

en: Add to %s
lv: Pievienot %s

en: Add to Dic
lv: Pievienot vārdnīcai

en: Add to address book
lv: Pievienot adrešu grāmatai

en: Add to:
lv: Pievienot:

en: Additional info
lv: Papildinformācija

en: Address
lv: Adrese

en: Address Book
lv: Adrešu grāmata

en: Address Book Display Format
lv: Adrešu grāmatas formāts

en: Address Book Search
lv: Meklēt adrešu grāmatā

en: Address Books
lv: Adrešu grāmatas

en: Address book DSN
lv: Adrešu grāmatas DSN

en: Address book entry is too big
lv: Adrešu grāmatas ieraksts ir pārāk liels

en: Address book is corrupted. Required fields are missing.
lv: Adrešu grāmata ir bojāta. Trūkst obligāto lauku.

en: Address book is read-only
lv: Adrešu grāmata ir tikai lasīšanas režīmā

en: Address book table
lv: Adrešu grāmatas tabula

en: Addresses
lv: Adreses

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Advanced Identities
lv: Paplašinātās identitātes

en: After message body
lv: Pēc ziņojuma satura

en: Alias:
lv: Aizstājvārdi:

en: All
lv: Visi

en: All Folders
lv: Visas mapes

en: All address books
lv: Visas adrešu grāmatas

en: All done!
lv: Veiksmīgi pabeigts!

en: All messages
lv: Visus ziņojumus

en: Allow editing of full name
lv: Atļaut pilnā vārda labošanu

en: Allow editing of identities
lv: Atļaut labot identitātes

en: Allow listing of global address book
lv: Atļaut skatīt globālo adrešu grāmatu

en: Allow server charset search
lv: Atļaut servera rakstzīmju kopas meklēšanu

en: Allow use of priority
lv: Atļaut prioritāšu izmantošanu

en: Allow writing into global address book
lv: Atļaut rakstīt globālajā adrešu grāmatā

en: Allow writing into global address book file
lv: Atļaut rakstīt globālajā adrešu grāmatas datnē

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
lv: Un arī TLS lietošana varētu ļaut pieteikties SquirrelMail.

en: Alternate Identity %d
lv: Alternatīvā identitāte %d

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always Show Full Date
lv: Vienmēr rādīt pilnu datumu

en: American date and time
lv: Datums un laiks Amerikas formātā

en: April
lv: aprīlis

en: Arabic
lv: Arābu

en: Are you sure you want to delete %s?
lv: Vai tiešām dzēst %s?

en: Attach:
lv: Pielikumi:

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Attachments:
lv: Pielikumi:

en: August
lv: augusts

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neveiksmīga

en: Authentication mechanism is too weak
lv: Autentifikācijas mehānisms ir par vāju

en: Authentication required
lv: Obligāta autentifikācija

en: Auto Create Special Folders
lv: Automātiski izveidot īpašās mapes

en: Auto Expunge
lv: Dzēst automātiski

en: Auto Refresh Folder List
lv: Automātiski atjaunot mapju sarakstu

en: Auto delete folders
lv: Automātiski dzēst mapes

en: Autodetect
lv: Automātiski noteikts

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
lv: Atpakaļ uz &quot;Pareizrakstības iestatījumi&quot; lapu

en: Bad request: %s
lv: Nederīgs pieprasījums: %s

en: Bad sequence of commands
lv: Nepareiza komandu kārtība

en: Base Sent Folder
lv: Nosūtnes pamatmape

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
lv: Sekojot izvēlētajiem kritērijiem, ienākošie ziņojumi sarakstā varēs būt dažādās krāsās. Tas palīdz viegli izcelt sūtītāju, īpaši no adresātu sarakstiem.

en: Bcc
lv: Diskrētā kopija

en: Bcc:
lv: Diskrētā kopija:

en: Because PHP file uploads are turned off, you can not attach files to this message. Please see your system administrator for details.
lv: Nevar pievienot pielikumu, jo nav ieslēgta PHP datņu augšupielāde. Aprunājieties ar sistēmas administratoru.

en: Before headers
lv: Pirms ziņojuma sākuma

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
lv: Pirms nosūtīt kļūdu ziņojumu, pārliecinieties, ka esat pārbaudījis šo sarakstu ar tipiskajām konfigurācijas problēmām.

en: Before you sign up, be warned
lv: Jūs esat brīdināts pirms parakstīšanās

en: Between headers and message body
lv: Starp ziņojuma sākumu un saturu

en: Binc IMAP server
lv: Binc IMAP serveris

en: Body
lv: Ziņojumā

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
lv: Kļūda, savācot ziņojuma saturu. Visticamāk, ka iemesls ir nepareizi izveidots ziņojums.

en: Bodystructure
lv: Ziņojuma struktūra

en: Brazilian Portuguese
lv: Brazīliešu portugāļu

en: Bug
lv: Programmatūras kļūda

en: Bug Reports
lv: Kļūdu atskaites:

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: By default, move to sent
lv: Pēc noklusējuma pārvietot uz nosūtni

en: By default, move to trash
lv: Pēc noklusējuma pārvietot uz miskasti

en: By default, save as draft
lv: Pēc noklusējuma saglabāt kā melnrakstu

en: By the SquirrelMail Project Team
lv: SquirrelMail projekta komanda

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
lv: PAR MAKSU - iezvanpieejas lietotāji bieži tiek atfiltrēti, jo viņiem jālieto savu interneta piegādātāju pasta serveri ziņojumu nosūtīšanai. Mēstuļu izsūtītāji parasti saņem iezvanpieejas kontu un sūta mēstules tieši no tā.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
lv: PAR MAKSU - RBL+ blackhole saraksts.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
lv: PAR MAKSU - RBL+ iezvanpieejas saraksts.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
lv: PAR MAKSU - RBL+ atvērto retranslēšanas serveru saraksts

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
lv: PAR MAKSU - serveri, kuri ir konfigurēti (vai nepareizi konfigurēti) atļaut mēstuļu caursūtīšanu tiks aizliegti. Vēl viens labs iemesls izmantošanai.

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
lv: PAR MAKSU - šis saraksts satur serverus, kuri ir reģistrēti kā mēstuļu izsūtītāji. Ļoti uzticams saraksts ar ko skenēt mēstules.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Can't execute command '%s'.
lv: Nevar palaist komandu '%s'.

en: Can't open SMTP stream.
lv: Nevar atvērt SMTP straumi.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel / Done
lv: Atcelt / Izpildīt

en: Cc
lv: Kopija

en: Cc:
lv: Kopija:

en: Cellular Phone
lv: Mobilais telefons

en: Change
lv: Mainīt

en: Change ALL occurances of this word
lv: Aizvietot šo vārdu VISUR

en: Change All
lv: Aizvietot visus

en: Change Settings
lv: Izmainīt iestatījumus

en: Change crypto settings
lv: Izmainīt šifrēšanas iestatījumus

en: Change this word
lv: Mainīt šo vārdu

en: Change title on supported browsers
lv: Mainīt virsrakstu atbalstītajām pārlūkprogrammām?

en: Change to:
lv: Mainīt uz:

en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt Pareizrakstību

en: Check all boxes, not just INBOX
lv: Pārbaudīt visas mapes, ne tikai IESŪTNI

en: Check mail
lv: Pārbaudīt ziņojumus

en: Check mail at folder refresh
lv: Atjaunojot mapju saturu, pārbaudīt jaunos ziņojumus.

en: Check mail at login
lv: Pārbaudīt ziņojumus piesakoties

en: Check to see if your bug is already listed in the %sBug List%s on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
lv: Pārbaudiet, vai šī kļūda jau ir %sBug List%s sarakstā SourceForge portālā. Ja tā tur ir, mēs par šo kļūdu zinām un cenšamies to izlabot.

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Chinese, Simplified
lv: Ķīniešu vienkāršotā

en: Chinese, Traditional
lv: Ķīniešu tradicionālā

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
lv: Izvēlēties &quot;ne&quot; priekš SMTP

en: Click here to change the sorting of the address list
lv: Klikšķiniet šeit, lai mainītu adresātu saraksta kārtošanu

en: Click here to go back
lv: Klikšķiniet šeit lai atgrieztos

en: Click here to log back in.
lv: Klikšķiniet te, lai atkal pieteiktos sistēmā.

en: Click here to return to %s
lv: Klikšķiniet šeit, lai atgrieztos uz %s

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close Window
lv: Aizvērt logu

en: Close and Cancel
lv: Aizvērt un nesaglabāt

en: Close and Commit
lv: Aizvērt un saglabāt

en: Close this Window
lv: Aizvērt šo logu

en: Closing POP
lv: Aizveru POP savienojumu

en: Color
lv: Krāsa

en: Command failed
lv: Neveiksmīga komandas izpilde

en: Command not implemented
lv: Komanda nav ieviesta

en: Command parameter not implemented
lv: Komandas parametri nav ieviesti

en: Command:
lv: Komanda:

en: Compose
lv: Rakstīt jaunu

en: Compose Messages in New Window
lv: Rakstīt ziņojumus jaunā logā

en: Compose to selected
lv: Jauns ziņojums izvēlētajam

en: Config File Version
lv: Konfigurācijas datnes versija

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
lv: Nevar atvērt konfigurācijas datni. Lūdzu, pārbaudiet config.php datni.

en: Configuration Administrator
lv: Konfigurācijas vednis

en: Confirm Delete
lv: Apstiprināt dzēšanu

en: Confirm Deletion of a Server
lv: Apstiprināt servera dzēšanu

en: Confirm delete of selected server?
lv: Apstiprināt iezīmētā servera dzēšanu?

en: Contact Listowner
lv: Ziņot adresātu saraksta administratoram

en: Contains:
lv: Satur:

en: Content-Type
lv: Satura tips

en: Could not create hashed directory structure!
lv: Nevarēja izveidot jauktu direktoriju struktūru!

en: Could not create initial preference file!
lv: Nevarēja izveidot sākotnējo iestatījumu datni!

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
lv: Nevarēja iekļaut servera daļas datubāzes pieprasītās PEAR  funkcijas.

en: Could not lock datafile
lv: Nevarēju nobloķēt datni

en: Could not move/copy file. File not attached
lv: Nevarēju pārvietot/kopēt datni. Datne nav pievienota

en: Could not open temporary file '%s'.
lv: Nevar atvērt pagaidu datni '%s'.

en: Could not run the spellchecker command (%s).
lv: Nevarēja izpildīt pareizrakstības pārbaudes komandu (%s).

en: Could not write calendar file %s
lv: Nevarēja ierakstīt kalendāra datnē %s

en: Count only messages that are RECENT
lv: Skaitīt tikai NESENOS ziņojumus

en: Courier IMAP server
lv: Courier IMAP serveris

en: Create
lv: Izveidot

en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

en: Created folder successfully.
lv: Mape veiksmīgi izveidota

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Current File:
lv: Tekošā datne:

en: Current Folder
lv: Tekošā mape

en: Current Search
lv: Tekošā meklēšana

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting. Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
lv: Pagaidām ātrā atskaite tikai pārsuta pieprasījumu pilnajai atskaitei. Un liekas, ka tā ir tikai abonentiem(par maksu). Cerams, tas drīz tiks mainīts.

en: Cursor Position when Replying
lv: Kursora pozīcija atbildot

en: Custom SMTP AUTH password
lv: Pielāgota SMTP AUTH parole

en: Custom SMTP AUTH username
lv: Pielāgots SMTP AUTH lietotāja vārds

en: Custom Stylesheet
lv: Pielāgotu stila lapa

en: Cyrus IMAP server
lv: Cyrus IMAP serveris

en: Czech
lv: Čehu

en: D, F j, Y g:i a
lv: D, j F, Y g:i a

en: DEL
lv: DZĒST

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dark Blue
lv: Tumši zils

en: Dark Cyan
lv: Tumši ciāna

en: Dark Gray
lv: Ļoti tumši pelēks

en: Dark Green
lv: Tumši zaļš

en: Dark Magenta
lv: Tumši fuksīna

en: Dark Yellow
lv: Tumši dzeltens

en: Data Directory
lv: Datu direktorija

en: Database
lv: Datubāze

en: Database error: %s
lv: Datu bāzes kļūda: %s

en: Date
lv: Saņemts

en: Date:
lv: Datums:

en: Day View
lv: Dienas skats

en: December
lv: decembris

en: Decrypt my dictionary with my old password:
lv: Atšifrēt manu vārdnīcu ar manu veco paroli:

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default Charset
lv: Noklusētais rakstzīmju kopums

en: Default Folder Prefix
lv: Noklusētais mapes prefikss

en: Default Identity
lv: Noklusētā identitāte

en: Default Javascript Addressbook
lv: Noklusētā JavaScript adrešu grāmata

en: Default Language
lv: Noklusētā valoda

en: Default Left Size
lv: Noklusētais platums kreisajā pusē

en: Default Sub. of INBOX
lv: Iesūtnes noklusētā apakšmape

en: Default Unseen Notify
lv: Noklusētais nelasīto ziņojumu paziņojums

en: Default Unseen Type
lv: Noklusētais nelasīto ziņojumu paziņojuma tips

en: Default preference file not found or not readable!
lv: Nevar atrast vai nolasīt noklusēto iestatījumu datni!

en: Default theme
lv: Noklusētā tēma

en: Delete
lv: Nodzēst

en: Delete &amp; Next
lv: Nodzēst &amp; nāk.

en: Delete &amp; Prev
lv: Nodzēst &amp; iepr.

en: Delete Folder
lv: Nodzēst mapi

en: Delete Selected
lv: Nodzēst izvēlēto

en: Delete checked words
lv: Izdzēst atzīmētos vārdus

en: Delete failed:
lv: Neizdevās izdzēst:

en: Delete my dictionary and start a new one
lv: Dzēst manu vārdnīcu un sākt jaunu

en: Delete selected
lv: Nodzēst izvēlēto

en: Delete selected attachments
lv: Nodzēst izvēlētos pielikumus

en: Delete spam when reported:
lv: Nodzēst iezīmēto mēstuli

en: Delete/Move/Next Buttons:
lv: Dzēst/Pārvietot/Nākamais pogas:

en: Deleted folder successfully.
lv: Mape veiksmīgi nodzēsta

en: Deleting messages from server...
lv: Dzēš ziņojumus no servera...

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
lv: Nodzēšu no %s vārdnīcas sekojošus ierakstus:

en: Delimited:
lv: Atdalīts:

en: Delivery error report
lv: Piegādes kļūdu atskaite

en: Dictionary Erased
lv: Vārdnīca nodzēsta

en: Dictionary re-encrypted
lv: Vārdnīca pāršifrēta

en: Disable it
lv: Atstatīt to

en: Disabled
lv: Atstatīts

en: Display Attached Images with Message
lv: Parādīt pievienotos attēlus kopā ar ziņojumu

en: Display Preferences
lv: Izskata iestatījumi

en: Display at bottom
lv: ekrāns apakšā

en: Display at top
lv: Ekrāns augšpusē

en: Do not use Drafts
lv: Nelietot melnrakstu mapi

en: Do not use Sent
lv: Nelietot nosūtni

en: Do not use Trash
lv: Nelietot miskasti

en: Do you really want to change this event from:
lv: Vai tiešām jūs vēlaties izmainīt šo notikumu no:

en: Do you really want to delete this event?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties aizvākt šo notikumu?

en: Done
lv: Pabeigts

en: Dovecot IMAP server
lv: Dovecot IMAP serveris

en: Down
lv: Lejup

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download this as a file
lv: lejupielādēt kā datni?

en: Draft Email Saved
lv: Ziņojuma melnraksts saglabāts

en: Draft Folder
lv: Melnrakstu mape

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: E-Mail Address
lv: E-pasta adrese

en: E-mail
lv: E-pasts

en: E-mail Address
lv: E-pasta adrese

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: E-mail address is missing
lv: Trūkst e-pasta adreses

en: EDIT
lv: LABOT

en: ERROR
lv: KĻŪDA

en: ERROR: Bad or malformed request.
lv: KĻŪDA: nepareizs vai kļūdains pieprasījums.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
lv: KĻŪDA: IMAP serveris pārtrauca sesiju.

en: ERROR: Could not append message to
lv: KĻŪDA: Nevar pievienot ziņojumu

en: ERROR: Could not complete request.
lv: KĻŪDA: nevarēju pabeigt pieprasījumu.

en: ERROR: Help files are not in the right format!
lv: KĻŪDA: palīdzības datnes nav pareizā formātā!

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
lv: KĻŪDA: IMAP serveris ir aizvēris sesiju.

en: ERROR: No available IMAP stream.
lv: KĻŪDA: nav IMAP straumes.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
lv: KĻŪDA: nezināma IMAP atbilde.

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Advanced Identities
lv: Labot paplašinātās identitātes

en: Edit List Layout Type '%s' Not Found
lv: Saraksta izkārtojuma iestatījuma tips '%s' nav atrasts

en: Edit Message as New
lv: Rediģēt kā jaunu ziņojumu

en: Edit selected
lv: Labot izvēlēto

en: Edit your Personal Dictionary
lv: Labot personisko vārdnīcu

en: Edit your personal dictionary
lv: Labot personisko vārdnīcu

en: Editing identities is disabled.
lv: Identitāšu labošana ir atstatīta.

en: Email delivery error
lv: E-pasta piegādes kļūda

en: Email-based reporting
lv: E-pasta formāta atskaite

en: Empty command string
lv: Ievada komanda nevar būt tukša

en: Enable /NoSelect folder fix
lv: Iespējot /Neiezīmēt mapes nostiprināšanu

en: Enable Alternating Row Colors
lv: Iestatīt mainīgas rindiņu krāsas

en: Enable Collapsable Folders
lv: Iestatīt saspiežamas mapes

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
lv: Iestatīt kopējo nelasīto ziņojumu apstiprinājumu

en: Enable Forward as Attachment
lv: Iespējot "Pārsūtīt kā pielikumu"

en: Enable Mail Delivery Notification
lv: Ieslēgt ziņojuma piegādes apstiprinājumu

en: Enable Mailer Display
lv: Iestatīt e-pasta programmatūras uzrādīšanu

en: Enable Media Playing
lv: Iespējot atskaņošanu

en: Enable Page Selector
lv: Iestatīt lappušu izvēli

en: Enable Printer Friendly Clean Display
lv: Iestatīt tīru ekrānu drukas formātam

en: Enable Thread Sort by References Header
lv: Iestatīt pavedienu kārtošanu pēc atsauces sākuma

en: Enable Unread Message Notification
lv: iestatīt nelasīto ziņojumu apstiprinājumu saņemšanu

en: Enable it
lv: Iespējot to

en: Enable lossy encoding
lv: Iestatīt zudumradošu kodējumu

en: Enable use of delivery receipts
lv: Ieslēgt ziņojuma piegādes apstiprinājumu

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Encoding
lv: Kodējums

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
lv: Šifrēt vai atšifrēt jūsu personisko vārdnīcu

en: Encrypt passwords (informative only)
lv: Šifrēt paroles (tikai informatīvi)

en: Encryption required for requested authentication mechanism
lv: Izvēlētajam autentifikācijas mehānismam pieprasīta šifrēšana

en: English
lv: Angļu (Amerikāņu)

en: Entity
lv: Entītija

en: Error
lv: Kļūda

en: Error Appending Message!
lv: Kļūda, pievienojot ziņojumu!

en: Error Decrypting Dictionary
lv: Kļūda, atšifrējot vārdnīcu

en: Error connecting to IMAP server: %s.
lv: Neiespējami pieslēgties IMAP serverim: %s.

en: Error creating directory %s.
lv: Kļūda, veidojot direktoriju %s.

en: Error initializing LDAP server %s:
lv: Kļūda, inicializējot LDAP serveri: %s

en: Error initializing address book database.
lv: Kļūda, inicializējot adrešu grāmatas datubāzi.

en: Error initializing global address book.
lv: Kļūda, inicializējot globālo adrešu grāmatu.

en: Error opening %s
lv: Kļūda atverot %s

en: Error opening file %s
lv: Kļūda atverot datni %s

en: Error opening timezone config, contact administrator.
lv: Kļūda, atverot laika joslas konfigurāciju, ziņojiet administratoram

en: Error while writing to pipe.
lv: Kļūda rakstot programmkanālā.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
lv: Kļūda, rakstot pagaidu datnē '%s'.

en: Error(s) occurred while saving your options
lv: Saglabājot personālos iestatījumus, notika kļūda(s)

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Error: Draft folder %s does not exist.
lv: Nav melnrakstu mapes %s.

en: European date and time
lv: Datums un laiks Eiropas formātā

en: Event Has been added!
lv: Notikums tika pievienots!

en: Event deleted!
lv: Notikums izdzēsts!

en: Event updated!
lv: Notikums atjaunināts!

en: Everywhere
lv: Jebkur

en: Expunge
lv: Iztīrīt

en: FETCH line:
lv: Savākšanas rinda:

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
lv: BEZ MAKSAS - istributed Sender Boycott List - pārbaudītie daudzpakāpju caursūtīšanas serveri

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
lv: BEZ MAKSAS - Distributed Sender Boycott List - pārbaudītie atvērtie caursūtīšanas serveri.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
lv: BEZ MAKSAS - stributed Sender Boycott List - nepārbaudītie caursūtīšanas serveri

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
lv: BEZ MAKSAS - Dorkslayers kā rādās, iekļauj tikai patiešām vissliktākos atvērtos pasta pārsūtīšanas serverus ārpus ASV lai izvairītos no iesūdzēšanas tiesā. Interesanti, ka Dorkslayers portāls NErekomendē lietot viņu servisu.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
lv: BEZ MAKSAS - Five-Ten-sg.com - liela apjoma pasta nosūtītājserveri, kuri nelieto pārbaudītas adreses.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
lv: BEZ MAKSAS - Five-Ten-sg.com - iezvanpieejas saraksti - iekļauj dažas DSL IP adreses.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
lv: BEZ MAKSAS - Five-Ten-sg.com - tiešie mēstuļu avoti.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
lv: BEZ MAKSAS - Five-Ten-sg.com - dažādi citi serveri.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
lv: BEZ MAKSAS - Five-Ten-sg.com - mēstuļu palīgserveri.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
lv: BEZ MAKSAS - Five-Ten-sg.com - vienlīmeņa serveri.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
lv: BEZ MAKSAS - Five-Ten-sg.com - tīmekļa formu IP adreses.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
lv: BEZ MAKSAS - Leadmon liela apjoma pasta nosūtītāji - liela apjoma pasta nosūtītājserveri, kuri nepieprasa pārbaudīt e-pasta adresi vai ir atļāvuši jau zināmiem mēstuļu izsūtītājiem kļūt par klientiem un ļaunprātīgi izmantot to servisus.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
lv: BEZ MAKSAS - Leadmon DUL - vēl viens saraksts ar iezvanpieejas vai citām dinamiskajām IP adresēm.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
lv: BEZ MAKSAS - Leadmon Multi-stage - daudzpakāpju atvērto retranslēšanas serveru saraksts, kuri nav citos melnajos sarakstos bet kuri ir piesutijuši mēstules uz Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
lv: BEZ MAKSAS - Leadmon atvērto retranslēšanas serveru saraksts - vienpakāpes atvērto retranslēšanas serveru saraksts kuri nav citos aktīvajos melnajos sarakstos.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
lv: BEZ MAKSAS - Leadmon mēstuļu saraksts - saraksts ar visām IP adresēm, no kurām Leadmon.net tieši ir saņēmis mēstules.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
lv: BEZ MAKSAS - Leadmon SpamBlock - vietnes šajā sarakstā ir izsūtījušas uz Leadmon.net tiešās mēstules no IP adresēm, kurās veseliem blokiem nav atbilstošu DNS vārdu. Tas ir saraksts ar IP adrešu BLOKIEM, kurus lieto cilvēki, kas izsūtījuši mēstules uz Leadmon.net.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
lv: BEZ MAKSAS - SPAMhaus - labi zināmu mēstuļu avotu saraksts.

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
lv: BEZ MAKSAS - ahbl.org atvērto retranslēšanas serveru saraksts - vēl viens saraksts ar atvērtajiem retranslēšanas serveriem

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
lv: BEZ MAKSAS - ahbl.org mēstuļu ISP - saraksts ar mēstuļdraudzīgiem interneta servisa piegādātājiem.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
lv: BEZ MAKSAS - ahbl.org mēstuļu saraksts - saraksts ar tiešajiem mēstuļu izsūtītājiem.

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
lv: BEZ MAKSAS - dev.null.dk - man nav nekādas papildinformācijas par šo sarakstu.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
lv: BEZ MAKSAS - visi.com - retranslēšanas stop saraksts. Ļoti konservatīvs atvērto retranslēšanas serveru saraksts.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
lv: BEZ MAKSAS, vismaz pagaidām - Not Just Another Blacklist - gan atvērtie caursūtīšanas serveri gan tiešie mēstuļu serveri.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
lv: BEZ MAKSAS, vismaz pagaidām - Not Just Another Blacklist - iezvanpieejas IP adreses.

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
lv: BEZ MAKSAS, vismaz pagaidām - interesants risinājums, kurš uzrāda serverus, kuriem ir ļoti augsta mēstuļu/parastu ziņojumu attiecība (85 procenti un vairāk).

en: Fax
lv: Fakss

en: February
lv: februāris

en: Fetch
lv: Savākt

en: Fetch Mail
lv: Savākt pastu

en: Fetching Servers
lv: Savākšanas serveri

en: Fetching UIDL...
lv: Savācu UIDL....

en: Fetching from
lv: Savākt no

en: Fetching message
lv: Savācu ziņojumu

en: Filipino (Tagalog)
lv: Filipīniešu (Tagalogu)

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
lv: Filtrēšana ļauj automātiski pēc dažādiem kritērijiem pārvietot ziņojumus no Iesūtnes uz citām mapēm, atvieglojot pārskatāmību.

en: Finnish
lv: Somu

en: First name
lv: Vārds

en: Flags
lv: Karodziņi

en: Focus in body
lv: Nostāties ziņojumā

en: Folder
lv: Mape

en: Folder List Options
lv: Rādīt mapju saraksta iestatījumus

en: Folder Path
lv: Mapes ceļš

en: Folder Preferences
lv: Mapes iestatījumi

en: Folder Selection Options
lv: Mapes izvēles iestatījumi

en: Folder:
lv: Mape:

en: Folders
lv: Mapes

en: Folders Defaults
lv: Mapju noklusētie iestatījumi

en: For more information about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's %sHelp and Feedback%s section.
lv: Ja vēlaties uzzināt vairāk par SpamCop, tā servisiem, vispārīgu informāciju par mēstulēm un daudzām citām tēmām, pamēģiniet lasīt SpamCop %spalīdzības un atbilžu%s sadaļu.

en: For some reason, chapter %s is not available.
lv: Kaut kāda iemesla dēļ nodaļa %s nav pieejama

en: Format of Addresses Added From Address Book
lv: No adrešu grāmatas pievienoto adrešu formāts

en: Fortunes
lv: Veiksmes:

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Forward as Attachment
lv: Pārsūtīt kā pielikumu

en: Found %s errors
lv: Atrastas %s kļūdas

en: French
lv: Franču

en: Fri
lv: Pie

en: Friday
lv: piektdiena

en: From
lv: No

en: From:
lv: No:

en: Full Name
lv: Pilnais vārds

en: Full name and address
lv: Pilnais vārds un adrese

en: General Display Options
lv: Vispārīgie ekrāna iestatījumi

en: General Options
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: German
lv: Vācu

en: Global address book
lv: Globālā adrešu grāmata

en: Global address book DSN
lv: Globālās adrešu grāmatas DSN

en: Global address book file
lv: Globālās adrešu grāmatas datne

en: Global address book table
lv: Globālās adrešu grāmatas tabula

en: Go
lv: Iet uz

en: Go to the login page
lv: Iet uz sākumlapu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hash Disabled
lv: Sajaukums atslēgts

en: Hash Level
lv: Sajaukuma līmenis

en: Header
lv: Sākums

en: Header Encryption Key
lv: Ziņojuma sākuma šifrēšanas atslēga

en: Height of Compose Window
lv: Ziņojuma rakstīšanas loga augstums

en: Height of Editor Window
lv: Ziņojuma redaktora loga augstums

en: Height of popup window:
lv: Uznirstošā loga augstums:

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
lv: Grieķu tulkojumi, nav zināmi nekādi ierobežojumi, darbina Systran

en: Help
lv: Palīdzība

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
lv: Palīdziet cīņā ar nevēlamiem ziņojumiem (mēstulēm). SpamCop nolasa mēstuli un nosaka pareizo adresi, kurai nosūtīt sūdzību. Ātrs, atjautīgs un viegli lietojams serviss.

en: Help is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
lv: Paskaidrojumi nav pārtulkoti izvēlētajā valodā. Paskaidrojumi tiks parādīti angļu valodā.

en: Help is not available. Please contact your system administrator for assistance.
lv: Paskaidrojumi nav pieejami. Lūdzu, par šo kļūdu ziņojiet sistēmas administratoram.

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
lv: Te var iestatīt, kur tiks glabāta jūsu personiskā vārdnīca, labot to vai izvēlēties, kādas svešvalodas būs pieejamas, pārbaudot pareizrakstību.

en: Hide SM attributions
lv: Slēpt SM piedēvējumus

en: Hide Unsafe Images
lv: Nerādīt nedrošos attēlus

en: High
lv: Augsta

en: Home Phone
lv: Mājas telefons

en: Hour Format
lv: Stundu formāts

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: I tried to execute '%s', but it returned:
lv: Centos palaist '%s', bet tika atgriezts:

en: IMAP Authentication Type
lv: IMAP autentifikācijas tips

en: IMAP Folder Delimiter
lv: IMAP mapju atdalītājs

en: IMAP Server Address
lv: IMAP servera adrese

en: IMAP Server Port
lv: IMAP servera ports

en: IMAP Server Type
lv: IMAP servera tips

en: IMAP login
lv: IMAP autentifikācijas lietotājvārds

en: IMAP server information
lv: IMAP servera informācija

en: INBOX
lv: Iesūtne

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Identifying name
lv: Nosaka vārdu

en: If %s contains %s then move to %s
lv: Ja %s satur %s, tad pārvietot uz %s

en: If set to 0, reverts to default value
lv: 0 vērtības ierakstīšana atgriezīs noklusēto vērtību

en: If there were warnings displayed above, try to resolve them yourself. Read the guides in the %s directory where SquirrelMail was installed.
lv: Ja iepriekš ir redzami brīdinājumi, centieties tos atrisināt pats. Lasiet dokumentāciju %s direktorijā kur instalēts SquirrelMail.

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
lv: Ja jūs nolemsiet šifrēt jūsu personisko vārdnīcu, atcerieties, tā tiks sajaukta (hashed) ar jūsu pastkastes paroli. Ja aizmirsīsiet pastkastes paroli un sistēmas administrators to nomainīs, jūsu personīgā vārdnīca kļūs nelietojama un būs jāveido jauna. Tomēr, ja parole ir nomainīta, bet jūs joprojām zināt iepriekšējo paroli, tad varēs ievadīt veco atslēgu, lai pāršifrētu vārdnīcu ar jauno paroli.

en: If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.
lv: Ja aizmirsīsiet pastkastes paroli, jūsu personiskā vārdnīca nebūs pieejama, jo to nevarēs atšifrēt. SquirrelMail spēs atklāt, ka pastkastes paroli tiek mainīta, un pajautās veco paroli, lai pāršifrētu vārdnīcu ar jauno paroli.

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
lv: Ja atstāsiet paroles lauku tukšu, parole tiks pajautāta, savācot jaunos ziņojumus.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Ignore ALL occurances this word
lv: Ignorēt šo vārdu VISUR

en: Ignore All
lv: Ignorēt visus

en: Ignore this word
lv: Ignorēt šo vārdu

en: Illegal folder name. Please select a different name.
lv: Neatļauts mapes vārds. Lūdzu izvēlieties citu vārdu.

en: Include Me in CC when I Reply All
lv: Atbildot visiem, nosūtīt kopiju man

en: Indented:
lv: Ar atkāpi:

en: Index Order
lv: Indeksa secība

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: International Dictionaries Preferences Updated
lv: Svešvalodu vārdnīcu iestatījumi iestatīti

en: International date and time
lv: Datums un laiks starptautiskā formātā

en: Invalid URL
lv: Nepareiza saite

en: Invalid input data
lv: Nederīgi ievadītie dati

en: Invalid mailbox name: %s
lv: Neatļauts pastkastes nosaukums: %s

en: Invert Time
lv: Pārstatīt laiku

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
lv: Vai ir uzstādīts PEAR un vai iekļaušanas ceļš ir pareizi iestatīts lai atrastu %s?

en: Italian
lv: Itāļu

en: January
lv: janvāris

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Javascript
lv: JavaScript

en: Jul
lv: Jūl

en: July
lv: jūlijs

en: Jun
lv: Jūn

en: June
lv: jūnijs

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Language
lv: Valoda

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Last Refresh
lv: Pēdējā atjaunināšana

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Latin
lv: Latīņamerikas

en: Latin American Spanish
lv: Latīņamerikas spāņu

en: Leave Mail on Server
lv: Atstāt ziņojumus uz servera

en: Leave mail on server
lv: Atstāt ziņojumus uz servera

en: Leaving messages on server...
lv: Atstāju ziņojumus uz servera...

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Length of From/To Field (0 for full)
lv: No/Kam lauka garums (0 pilnam garumam)

en: Length of Subject Field (0 for full)
lv: Tēmas lauka garums (0 pilnam garumam)

en: Length:
lv: Garums:

en: Let this folder contain subfolders
lv: Šai mapei var būt apakšmapes

en: Light Blue
lv: Gaiši zils

en: Light Cyan
lv: Gaiši ciāna

en: Light Gray
lv: Gaiši pelēks

en: Light Green
lv: Gaiži zaļš

en: Light Magenta
lv: Gaiši fuksīna

en: Light Yellow
lv: Gaiši dzeltens

en: Line with an error:
lv: Rindiņa ar kļūdu:

en: List Archives
lv: Rādīt arhīvus

en: List Special Folders First
lv: Vispirms rādīt īpašās mapes

en: List all
lv: Rādīt visus

en: Loading the sound...
lv: Ielādēju skaņu...

en: Location base
lv: Novietojuma pamatne

en: Location of Buttons when Composing
lv: Pogu atrašanās vieta ziņojuma rakstīšanas laikā

en: Location of Folder List
lv: Mapju saraksta novietojums

en: Logging out from IMAP
lv: Atteikšanās no IMAP servera

en: Login
lv: Pieteikšanās

en: Login (plain text)
lv: Pieteikšanās (nešifrēta teksta režīms)

en: Login Failed:
lv: Pieteikšanās neizdevās:

en: Login OK: Inbox EMPTY
lv: Pieteikšanās veiksmīga: Iesūtne tukša

en: Login OK: Inbox contains %s messages
lv: Pieteikšanās veiksmīga: Iesūtnē %s jauni ziņojumi

en: Login OK: No new messages
lv: Pieteikšanās veiksmīga: jaunu ziņojumu nav

en: Long:
lv: Garš:

en: Low
lv: Zema

en: Ma&#121;
lv: Mai

en: Mac OS X Mailserver
lv: Mac OS X pasta serveris

en: Mail Domain
lv: Pasta domēns

en: Mail Fetch Result:
lv: Pasta savākšanas rezultāts

en: Mailbox Display Options
lv: Pastkastes rādīšanas iestatījumi

en: Mailer
lv: Programmatūra

en: Mailing List
lv: Adresātu saraksts

en: Mailinglist
lv: Adresātu saraksts

en: Make Default
lv: Padarīt par noklusēto

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
lv: Pārliecinieties, ka darbiniet visjaunāko %s versiju. Pašlaik tiek darbināta versija %s.

en: Make these changes
lv: Saglabāt šīs izmaiņas

en: Make this dictionary my default selection:
lv: Izvēlēties šo vārdnīcu par noklusēto:

en: March
lv: marts

en: Match:
lv: Sakrīt:

en: Matches
lv: Atbilstības

en: Maximum Number of Pages to Show
lv: Maksimālais parādīto lapu skaits

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
lv: Iespējams iztulkot maksimums 150 rakstu zīmes, darbina Systran

en: May
lv: maijs

en: Medium
lv: Vidējs

en: Medium Gray
lv: Vidēji pelēks

en: Memory Search
lv: Meklēšana atmiņā

en: Mercury/32 IMAP server
lv: Mercury IMAP serveris

en: Message %d deleted from remote server!
lv: Ziņojums %d nodzēsts no attālinātā servera!

en: Message Details
lv: Ziņojuma detaļas

en: Message Display and Composition
lv: Ziņojuma parādīšana un sastādīšana

en: Message Filtering
lv: Ziņojumu filtrēšana

en: Message Filters
lv: Ziņojumu filtri

en: Message Highlighting
lv: Ziņojuma iekrāsošana

en: Message List
lv: Ziņojumu saraksts

en: Message appended to mailbox
lv: Ziņojums pievienots pastkastei

en: Message not printable
lv: Ziņojums nav drukājams

en: Message not sent.
lv: Ziņojums nav nosūtīts.

en: Message of the Day
lv: Dienas ziņojums

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Microsoft Exchange IMAP server
lv: Microsoft Exchange IMAP serveris

en: Minute
lv: Minūte

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Moderate
lv: Mērens

en: Modify
lv: Mainīt

en: Modify Server
lv: Izmainīt servera konfigurāciju

en: Mon
lv: Pir

en: Monday
lv: pirmdiena

en: Month View
lv: Mēneša skats

en: Monthly
lv: Ik mēnesi

en: More information
lv: Papildinformācija

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
lv: Visdrīzāk jūsu ziņojumu saraksts ir novecojis un ziņojums ir pārvietots vai izdzēsts (iespējams, cita programma ir pieslēgusies tai pašai pastkastei).

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move Selected To
lv: Pārvietot iezīmēto uz

en: Move Up
lv: Pārvietot uz augšu

en: Move spam to:
lv: Pārvietot mēstules uz:

en: Move to:
lv: Pārvietot uz:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
lv: Pārvietot mēstules uzreiz uz miskasti iesākumā var nebūt labākais risinājums, jo arī ziņojumi no draugiem un adresātu sarakstiem var tikt nejauši iezīmēti kā mēstules. Lai arī kādu mapi jūs norādītu, pārliecinieties, ka tā tiek regulāri iztīrīta, lai pastkaste nekļūtu pārlieku liela.

en: Multiple Identities
lv: Vairākas identitātes

en: Must be unique
lv: Jābūt unikālam

en: Name
lv: Vārds

en: Name and Address Options
lv: Vārda un adreses iestatījumi

en: Name is missing
lv: Trūkst vārda

en: Name:
lv: Lietotāja vārds:

en: Never
lv: Nekad

en: New
lv: Jauns

en: New Mail
lv: Jauns ziņojums

en: New Mail Notification
lv: Jauna ziņojuma paziņojums

en: New name:
lv: Jaunā skata nosaukums:

en: NewMail Options
lv: Jauna ziņojuma iestatījumi

en: Next
lv: Nākamā

en: Nickname
lv: Aizstājvārds

en: Nickname and address
lv: Aizstājvārds un adrese

en: Nickname contains illegal characters
lv: Vārdā ir neatļauti simboli

en: No
lv: Nē

en: No Citation
lv: Bez citēšanas

en: No Clock
lv: Nerādīt laiku

en: No Messages Found
lv: Ziņojumi nav atrasti

en: No Notification
lv: Bez paziņojuma

en: No SMTP auth
lv: Bez SMTP autentifikācijas

en: No action requested.
lv: Nekādas darbības nav pieprasītas.

en: No changes requested.
lv: Izmaiņas nav pieprasītas

en: No changes were made.
lv: Izmaiņas netika izdarītas.

en: No connection to server
lv: Nav savienojuma ar serveri

en: No errors found
lv: Kļūdas nav atrastas

en: No focus
lv: Bez fokusa

en: No folders found
lv: Nav atrasta neviena mape

en: No folders were found to subscribe to!
lv: Nevar abonēt - nav atrasta neviena mape!

en: No folders were found to unsubscribe from!
lv: Nevar atteikt abonēšanu - nav atrasta neviena mape!

en: No highlighting is defined
lv: Iekrāsošana nav definēta.

en: No known limits, powered by Systran
lv: Nav zināmi nekādi ierobežojumi, darbina Systran

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
lv: Nav zināmi nekādi ierobežojumi, darbina Translation Experts Intertran

en: No login ID submitted
lv: Lietotāja vārds nav iesniegts

en: No messages were selected.
lv: Neviens ziņojums nav izvēlēts.

en: No msg number submitted
lv: Nav norādīts ziņojuma numurs.

en: No password submitted
lv: Nav norādīta parole

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
lv: Nav definēta personālā adrešu grāmata. Jautājiet administratoram.

en: No persons matching your search were found
lv: Pēc izvēlētajiem meklēšanas kritērijiem neviens netika atrasts

en: No prefix/Address only
lv: Bez prefiksa/tikai adrese

en: No server banner
lv: No servera nav saņemta nekāda atbilde

en: No server specified
lv: Nav norādīts serveris

en: No servers known.
lv: Nav definētu serveru.

en: No sound specified
lv: Nav norādīta skaņa

en: No such file or directory
lv: Norādītās datnes vai direktorijas nav

en: No words in your personal dictionary.
lv: Personiskajā vārdnīcā nav neviena vārda.

en: None
lv: Nevienu

en: Normal
lv: Normāla

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Not a file name
lv: Neatļauts datnes vārds

en: Not one of the above servers
lv: Neviens no iepriekšminētajiem serveriem

en: Note
lv: Piezīme

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
lv: Piezīme: ieteiktais sistēmas konfigurācijas paņēmiens ir, lietojot conf.pl, nevis šo spraudni. conf.pl satur papildinformāciju par mainīgo pielietojumu un to vērtībām, kā arī papildus pārbaudes.

en: Nothing to delete!
lv: Nav nekā ko dzēst!

en: November
lv: novembris

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
lv: Saglabāju personisko vārdnīcu... Lūdzu, uzgaidiet.

en: Number of Messages per Page
lv: Ziņojumu skaits lappusē

en: Number of supported language pairs: %s
lv: Atbalstīto valodu pāru skaits: %s

en: Number of supported languages: %s
lv: Atbalstīto valodu skaits %s

en: OFF
lv: izslēgts

en: ON
lv: ieslēgts

en: Occurs times:
lv: Notiks laikos:

en: Oct
lv: Okt

en: October
lv: oktobris

en: On %s, %s wrote:
lv: %s, %s rakstīja:

en: On DATE, AUTHOR Wrote
lv: Šajā datumā, AUTORS rakstīja

en: On Delivery
lv: Pēc piegādāšanas

en: On Read
lv: Pēc izlasīšanas

en: Once you have signed up with SpamCop and have received your SpamCop authorization code, you need to enable this plugin by clicking the link above. Once enabled, you go about your normal life. If you encounter a spam message in your mailbox, just view it. On the right-hand side, near the top of where the message is displayed, you will see a link to report this message as spam. Clicking on it brings you to a confirmation page. Confirming that you want the spam report sent will do different things with different reporting methods.
lv: Tikko būsiet abonējis SpamCop servisu un saņēmis autorizācijas kodu, jums vajadzēs iespējot šo spraudni, noklikšķinot uz saites augšpusē. Pēc iestatīšanas turpiniet strādāt kā parasti. Ja saņemsiet mēstuli, caurskatiet to. Labajā pusē, tuvu augšpusei kur tiek parādīts ziņojums, jūs redzēsiet saiti, kas ļauj paziņot par mēstuli. Noklikšķinot uz tās, parādīsies apstiprināšanas logs. Apstiprināšana, ka vēlaties nosūtīt mēstules atskaiti, iedarbinās dažādus mēstuļu ziņojumu rīkus.

en: Only INBOX
lv: Tikai IESŪTNE

en: Only Unseen
lv: Tikai nelasītos

en: Only unread messages
lv: Tikai nelasītos ziņojumus

en: Only works with email-based reporting
lv: Darbojas tikai ar e-pasta formāta atskaitēm

en: Oops,
lv: Opā,

en: Open failed
lv: Nevarēja atvērt

en: Opening IMAP server
lv: Atveru IMAP serveri

en: Opening POP server
lv: Atveru POP serveri

en: Option Type '%s' Not Found
lv: Iestatījuma tips '%s' nav atrasts

en: Options
lv: Iestatījumi

en: Organization / Department
lv: Organizācija / Nodaļa

en: Organization Logo
lv: Organizācijas logo

en: Organization Logo Height
lv: Organizācijas logo augstums

en: Organization Logo Width
lv: Organizācijas logo platums

en: Organization Name
lv: Organizācijas vārds

en: Organization Preferences
lv: Organizācijas iestatījumi

en: Organization Title
lv: Organizācijas nosaukums

en: Original Message
lv: Oriģināls

en: Other:
lv: Cita:

en: PHP Version
lv: PHP versija

en: PHP session name
lv: PHP sesijas nosaukums

en: POP3 Before SMTP?
lv: POP3 pirms SMTP?

en: POP3 Fetch Mail
lv: POP3 e-pasta savākšana

en: Paginate
lv: Numurēt lappuses

en: Password for
lv: Parole

en: Password:
lv: Parole:

en: Personal Dictionary
lv: Personiskā vārdnīca

en: Personal Dictionary Crypto Settings
lv: Personiskās vārdnīcas šifrēšanas iestatījumi

en: Personal Dictionary Updated
lv: Personiskā vārdnīca izmainīta

en: Personal Information
lv: Personiskā informācija

en: Personal address book
lv: personiskajai adrešu grāmatai

en: Personal dictionary encryption options are not available
lv: Personiskās vārdnīcas šifrēšanas iestatījumi nav pieejami

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
lv: Lūdzu, iezīmējiet svešvalodu vārdnīcas, kuras vēlaties lietot pareizrakstības pārbaudei:

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
lv: Lūdzu, iezīmējiet vārdus, kurus vēlaties dzēst no vārdnīcas.

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
lv: Lūdzu, izvēlieties, kuru svešvalodu vārdnīcu lietot šī ziņojuma pareizrakstības pārbaudei:

en: Please choose which options you wish to set up:
lv: Lūdzu, izvēlieties, kurus iestatījumus vēlaties uzstādīt:

en: Please contact your system administrator and report this error.
lv: Lūdzu, par šo kļūdu ziņojiet sistēmas administratoram.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
lv: Lūdzu, atšifrējiet manu personisko vārdnīcu un glabājiet parasta teksta formātā.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
lv: Lūdzu, šifrēt manu personisko vārdnīcu un glabāt šifrētā formātā.

en: Please enter something to search for
lv: Lūdzu, ievadiet meklējamo tekstu

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
lv: Pārliecinieties, ka esat sniedzis iespējami daudz informācijas lai dotu citiem iespēju atrast un izlabot kļūdu. Kļūdas iesniegšana šādā veidā to automātiski nepievienos kļūdu sarakstam SoureForge portālā, bet, kāds cits, saņemot šo ziņojumu, var pievienot to jūsu vietā.

en: Please make your selection first.
lv: Lūdzu, vispirms izvēlieties.

en: Please select address that you want to edit
lv: Lūdzu izvēlieties adresi labošanai

en: Please wait, communicating with the server...
lv: Nododu pieprasījumu serverim, lūdzu gaidiet...

en: Plugin directory could not be found: %s
lv: Spraudņu direktorija netika atrasta: %s

en: Plugin is disabled.
lv: Spraudnis ir atstatīts.

en: Plugin is not enabled
lv: Spraudnis ir atstatīts

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Polish
lv: Poļu

en: Port:
lv: Ports:

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Post to List
lv: Sūtīt ziņojumu adresātu sarakstam

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
lv: Iestatījumu datubāzes kļūda (%s). Nenormālas beigas.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
lv: Nevar nokopēt iestatījumu datni %s no pagaidu datnes %s. Lai atrisinātu šo problēmu, ziņojiet sistēmas administratoram.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
lv: Nevar atvērt iestatījumu datni %s. Lai atrisinātu šo problēmu, lūdzu, ziņojiet sistēmas administratoram.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
lv: Nevar saglabāt iestatījumu datni %s. Lai atrisinātu šo problēmu, ziņojiet sistēmas administratoram.

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
lv: Iestatījumu datne %s nav atrasta. Lai izveidotu noklusēto iestatījumu datni, atsakieties un piesakieties sistēmā no jauna.

en: Preferences DSN
lv: Iestatījumu DSN

en: Preferences key field
lv: Iestatījumu atslēgas lauks

en: Preferences table
lv: Iestatījumu tabula

en: Preferences username field
lv: Iestatījumu lietotājvārda lauks

en: Preferences value field
lv: Iestatījumu vērtības lauks

en: Prefix Signature with '-- ' Line
lv: Sākt parakstu ar '--' atdalošo līniju

en: Prefix for Original Message when Replying
lv: Sākotnējā ziņojuma prefikss atbildot

en: Premature end of list
lv: Priekšlaicīgas saraksta beigas

en: Prepend Signature before Reply/Forward Text
lv: Pievienot parakstu pirms atbildes/pārsūtītā teksta

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
lv: Nospiežot šo pogu, SquirrelMail izstrādātājiem tiks nosūtīts ziņojums, kurš saturēs daudz informācijas par jūsu sistēmu, pārlūkprogrammu, SquirrelMail konfigurāciju un jūsu IMAP serveri. Jums arī tiks jautāta papildinformācija. Ir tikai jāaizpilda lauki augšpusē. Ja vēlaties, variet ritināt loga saturu līdz lejai lai uzzinātu, kas vēl tiks nosūtīts izstrādātājiem.

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message. From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop. (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
lv: Nospiežot pogu, ziņojums tiks nosūtīts SpamCop servisam un (pēc izvēles) nodzēsīs ziņojumu. No šejienes jums jādodas uz Iesūtni un drīz jāparādās ziņojumam no SpamCop. (Tā tiks nosūtīta uz jūsu reģistrēto kontu, tādēļ pārliecinieties, ka strādā ziņojumu pārsūtīšana!) Atveriet ziņojumu, klikšķiniet uz attiecīgās saites augšpusē un parādīsies jauns pārlūkprogrammas logs.

en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Print
lv: Drukāt

en: Printer Friendly
lv: Drukas formāts

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Priority:
lv: Prioritāte:

en: Proceed
lv: Rīkoties

en: Provider Link URI
lv: Piegādātāja saites URI

en: Provider Name
lv: Piegādātāja nosaukums

en: Purge
lv: Iztīrīt dzēstos ziņojumus

en: Quarterly
lv: Reizi ceturksnī

en: Query:
lv: Pieprasījums:

en: Quick email-based reporting
lv: Ātrās e-pasta formāta atskaites

en: Quote Who XML
lv: XML citēšana

en: RFC822 Message body
lv: RFC822 ziņojuma saturs

en: Read
lv: Lasīts

en: Read data:
lv: Lasīt datus:

en: Read receipt
lv: Ziņojuma lasīšanas apstiprinājums

en: Read:
lv: Lasīt:

en: Reason Given:
lv: Atbilde:

en: Receipt
lv: Sekošana

en: Recent Searches
lv: Nesenie meklējumi

en: Reconnect from dead connection
lv: Atjaunot izbeigtu savienojumu

en: Refetching message
lv: Atkārtoju ziņojuma savākšanu

en: Refresh Folder List
lv: Atjaunināt mapju sarakstu

en: Refresh Page
lv: Atjaunināt lapu

en: Remote POP server Fetching Mail
lv: Attālinātais POP pasta serveris pasta savākšanai

en: Remote POP server settings
lv: Attālinātā POP servera uzstādījumi

en: Remove unneccessary messages from your folders. Start with your Trash folder.
lv: Izdzēsiet nevajadzīgos ziņojumus no mapēm. Sāciet ar miskasti.

en: Remove username from headers
lv: Aizvākt lietotāja vārdu no ziņojuma sākuma

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Rename a Folder
lv: Pārsaukt mapi

en: Rename a folder
lv: Pārsaukt mapi

en: Renamed successfully.
lv: Veiksmīgi pārsaukts.

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Reply All
lv: Atbildēt visiem

en: Reply Citation Options
lv: Atbildes citēšanas iestatījumi

en: Reply Citation Style
lv: Atbildes citēšanas stils

en: Reply To
lv: Atbildēt-Uz

en: Reply to List
lv: Atbildēt adresātu sarakstam

en: Report as Spam
lv: Ziņot par mēstuli

en: Requested action aborted: error in processing
lv: Pieprasītā darbība pārtraukta: kļūda izpildē

en: Requested action not taken: insufficient system storage
lv: Pieprasītā darbība nav notikusi: sistēmā pietrūkst vietas

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
lv: Pieprasītā darbība nav notikusi: neatļauts pastkastes nosaukums

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
lv: Izvēlētā darbība nav notikusi: pastkaste nepieejama

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
lv: Pieprasītā pasta darbība pārtraukta: pārsniegta pieejamā brīvā vieta datu glabātuvē

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
lv: Pieprasītā pasta darbība nav veikta: pastkaste nepieejama

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
lv: Pieprasa PHP 4.3.x! Eksperimentāli.

en: Response:
lv: Atbilde:

en: Resume Draft
lv: Turpināt melnrakstu

en: Return
lv: Atpakaļ

en: Return to options page
lv: Atpakaļ uz iestatījumu lapu

en: Right
lv: Pa labi

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
lv: Ja rodas grūtības ar šo konfigurāciju, izpildiet vai apskatiet conf.pl datni.

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the SquirrelMail IMAP commands and your current SquirrelMail configuration. Custom command strings can be used.
lv: Izpilda dažas IMAP komandas, parādot gan komandu, gan rezultātu. Šie testi lieto SquirrelMail IMAP komandas un tekošo SquirrelMail konfigurāciju. Iespējams izmantot pielāgotas komandas.

en: Russian
lv: Krievu

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
lv: Krievu valodas tulkojumi, iespējams iztulkot maksimums 500 rakstu zīmes

en: SMTP Authentication Type
lv: SMTP autentifikācijas tips

en: SMTP Server Address
lv: SMTP servera adrese

en: SMTP Server Port
lv: SMTP servera ports

en: SPAM Filters
lv: Mēstuļu filtri

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
lv: Mēstuļu filtri ļauj jums izvēlēties no vairākiem DNS tipa melnajiem sarakstiem lai atrastu mēstules jūsu IESŪTNĒ un pārvietotu tās uz citu mapi (piemēram Miskasti).

en: Same as server
lv: Tāpat kā serverim

en: Sat
lv: Ses

en: Saturday
lv: sestdiena

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save / Update
lv: Saglabāt / Atjaunināt

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Save ID
lv: Saglabāt ID

en: Save Message
lv: Saglabāt ziņojumu

en: Save Method
lv: Saglabāt metodi

en: Saved Scan type
lv: Saglabātais skenēšanas tips

en: Saved Searches
lv: Saglabātie meklējumi

en: Saved Translation Options
lv: Tulkošanas iestatījumi saglabāti

en: Saving UIDL
lv: Saglabāju IUDL

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search for
lv: Meklēt pēc

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Select %s to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
lv: Iestatīt %s lai nospēlētu multivides datni, ja mapēs ir vēl neskatīti ziņojumi. Pēc iestatīšanas jūs variet izvēlēties multimediju failu piedāvātajā datņu izvēlnē.

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: Select Server:
lv: Izvēlieties serveri:

en: Select a folder
lv: Izvēlēties mapi

en: Select body
lv: Iezīmēt ziņojuma saturu

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
lv: Izvēlieties no %s saraksta multivides datni, kuru atskaņot pie jauna ziņojuma saņemšanas. Ja tiks norādīts %s, datni neatskaņos.

en: Select server file
lv: Izvēlēties servera datni

en: Select your translator:
lv: Izvēlieties jūsu tulkotāju:

en: Selected Server:
lv: Iezīmētais serveris:

en: Selecting the %s option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript). This will always tell you if you have new mail, even if you have %s enabled.
lv: Iestatījot %s, dažas pārlūkprogrammas mainīs virsrakstu, ļaujot jums pamanīt, ka pienācis jauns ziņojums (pieprasa Javascript). Tas vienmēr parādīs, ka pienācis jauns ziņojums, pat ja %s būs iestatīts.

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
lv: Ja jūsu mapēs būs nelasīti ziņojumi, Izvēloties %s uzstādījumu, parādīsies uznirstošs logs (pieprasa JavaScript).

en: Selection List Style
lv: Izvēles stila iestādījums

en: Send
lv: Nosūtīt

en: Send Mail
lv: Nosūtīt e-pastu

en: Send Spam Report
lv: Nosūtīt mēstuļu atskaiti

en: Send read receipt now
lv: Nosūtīt ziņojuma lasīšanas apstiprinājumu

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service. By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
lv: Nosūtot šo mēstuļu atskaiti, jūs saņemsiet atpakaļ hipersaites, uz kuram klikšķinot varēs pareizi paziņot par mēstuli kompetentajai organizācijai. Tas ir bezmaksas serviss. Nospiežot "Nosūtīt mēstuļu atskaiti" pogu, jūs piekrītiet SpamCop servisa noteikumiem.

en: Sendmail Arguments
lv: Sendmail argumenti

en: Sendmail Path
lv: Sendmail ceļš

en: Sent
lv: Nosūtne

en: Sent Folder
lv: Nosūtnes mape

en: Sent Subfolders Options
lv: Nosūtnes apakšmapes iestatījumi

en: September
lv: septembris

en: Serbian
lv: Serbu

en: Server Name:
lv: Servera vārds:

en: Server Settings
lv: Servera iestatījumi

en: Server does not support UIDL.
lv: Serveris neatbalsta IUDL.

en: Server error. Disconnect
lv: Servera kļūda. Atslēdzos.

en: Server replied:
lv: Servera atbilde:

en: Server responded:
lv: Serveris atbildēja:

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
lv: IMAP serveris neatbalsta ziņojumu kārtošanu uz servera.

en: Server:
lv: Serveris:

en: Service not available, closing channel
lv: Serviss nav pieejams, aizveram pārraides kanālu

en: Service type option allows selecting which SpamCop services you are using. Member services use different web reporting forms and does not display nags. You can purchase these services, if you want to support SpamCop.
lv: Servisa tipa iestatījums ļauj izvēlēties, kurus SpamCop servisus lietot. Maksas servisi izmanto citas tīmekļa atskaišu formas un nerāda atgādinājumus, kas regulāri pieprasa, lai lietotājs reģistrētos. Jūs variet arī iegādāties SpamCop maksas servisus lai atbalstītu SpamCop.

en: Set Event
lv: Uzstādīt notikumu

en: Set up international dictionaries
lv: Uzstādīt svešvalodu vārdnīcas

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
lv: Iestatījumi izlaboti uz: %s ar %s kā neklusēto vārdnīcu.

en: Show 'Contain Sub.' Option
lv: Rādīt 'Satur apakšmapes' iestatījumu

en: Show All
lv: Rādīt visus

en: Show Clock on Folders Panel
lv: Rādīt laiku mapju sarakstā

en: Show Folder Prefix Option
lv: Rādīt mapes prefiksa iestatījumu

en: Show HTML Version by Default
lv: Sūtīt ziņojumu HTML formātā pēc noklusējuma

en: Show Special Folders Color
lv: Rādīt īpašās mapes krāsā

en: Show button in toolbar
lv: Rādīt ikonu rīkjoslā

en: Show fortunes at top of mailbox
lv: Rādīt veiksmes virs pastkastes.

en: Show popup window on new mail
lv: Jaunam ziņojumam rādīt uznirstošo logu

en: Show time
lv: Parādīt laiku

en: Show time with seconds
lv: Parādīt laiku ar sekundēm

en: Show translation box
lv: Rādīt tulkotāja logu

en: Show weekday and time
lv: Rādīt nedēļas dienu un laiku

en: Sign Out
lv: Atteikties

en: Signature
lv: Paraksts

en: Signature Options
lv: Paraksta iestatījumi

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
lv: Nevar nokopēt paraksta datni %s no pagaidu datnes %s. Lai atrisinātu šo problēmu, ziņojiet sistēmas administratoram.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
lv: Nevar atvērt paraksta datni %s. Lai atrisinātu šo problēmu, ziņojiet sistēmas administratoram.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
lv: Nevar ierakstīt paraksta datni %s. Lai atrisinātu šo problēmu, ziņojiet sistēmas administratoram.

en: Signature is too big.
lv: Paraksts ir pārāk liels.

en: Signout
lv: Atteikties

en: Signout Page
lv: Lappuse pēc atteikšanās no sistēmas

en: Size
lv: Lielums

en: Size:
lv: Lielums:

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Solution:
lv: Risinājums:

en: Some of your preference changes were not applied.
lv: Daži personiskie iestatījumi netika iestatīti.

en: Some users have reported that the email addresses used with SpamCop find their way onto spam lists. To be safe, you can just create an email forwarding account and have all SpamCop reports get sent to there. Also, if it gets flooded with spam, you can then just delete that account with no worries about losing your real email address. Just go create an email forwarder somewhere (%s has a %slist of places%s) so that messages from system administrators and what not can be sent to you.
lv: Daži lietotāji ziņo, ka uz SpamCop nosūtītās e-pasta adreses parādās mēstuļu sarakstos. Lai nodrošinātos, izveidojiet pārsūtīšanas e-pasta kontu un konfigurējiet, lai  SpamCop sūta atskaites uz to. Ja arī šis konts tiks pārpildīts ar mēstulēm, jūs variet to vienkārši nodzēst, un nezaudēt jūsu īsto e-pasta adresi. Izveidojiet e-pasta pārsūtīšanas kontu jebkur (%s ir %svietu saraksts%s) tā, ka ziņojumi no sistēmas administratoriem u.c. tiks pārsūtītas jums.

en: Sort by Received Date
lv: Kārtot sarakstu pēc datuma

en: Source
lv: Ieraksts

en: Spam Filtering
lv: Mēstuļu filtrēšana

en: Spam Reporting Method:
lv: Mēstuļu atskaites veids:

en: Spam is sent to %s.
lv: Mēstule ir nosūtīta uz %s.

en: Spam reporting
lv: Mēstuļu atskaites

en: Spam scan is limited to %s.
lv: Mēstuļu skenēšana ierobežota uz %s.

en: SpamCop - Spam Reporting
lv: SpamCop - mēstuļu atskaites

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
lv: SpamCop ir bezmaksas serviss, kurš tiešām palīdz atrast īsto mēstules nosūtītāju un palīdz pareizajiem cilvēkiem uzzināt par ļaunprātīgu rīcību.

en: SpamCop link is:
lv: SpamCop saite ir:

en: SpamCop service type
lv: SpamCop servisa tips

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Special Folder Options
lv: Īpašo mapju iestatījumi

en: SpellChecker Options
lv: Pareizrakstības uzstādījumi

en: Spellcheck completed. Commit changes?
lv: Pareizrakstības pārbaude pabeigta. Pielietot izmaiņas?

en: SquirrelMail Notice:
lv: SquirrelMail paziņojums:

en: SquirrelMail Version
lv: SquirrelMail versija

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
lv: SquirrelMail nevarēja atkodēt ziņojuma satura struktūru

en: SquirrelMail version %s
lv: SquirrelMail versija %s

en: SquirrelSpell Initiating
lv: Sāknē SquirrelSpell

en: SquirrelSpell Options Menu
lv: SquirrelSpell iestatījumu izvēlne

en: SquirrelSpell Results
lv: SquirrelSpell rezultāti

en: SquirrelSpell is misconfigured.
lv: SquirrelSpell ir konfigurēts kļūdaini.

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this. If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
lv: SquirrelSpell nevarēja atšifrēt jūsu personisko vārdnīcu. Ļoti iespējams, ka jūs esat nomainījis pastkastes paroli. Lai SquirrelSpell varētu atšifrēt personisko vārdnīcu, jums vajadzēs ievadīt iepriekšējo paroli . Personiskā vārdnīca pēc tam tiks pāršifrēta ar jauno paroli. Ja personiskā vārdnīca nav šifrēta, tad tā ir bojāta un vairs nav lietojama. Jums tā būs jānodzēš un jāizveido no jauna. Arī gadījumā, ja neatcerieties veco paroli, personiskā vārdnīca vairs nav lietojama, bez vecās paroles šifrētie dati vairs nav atšifrējami.

en: Start Bug Report Form
lv: Atvērt kļūdas paziņojuma formu

en: Start time:
lv: Sākuma laiks:

en: Store in Folder:
lv: Saglabāt mapē:

en: Style Sheet URL (css)
lv: Stilu lapas URL (css)

en: Subfolder
lv: Apakšmape

en: Subject
lv: Tēma

en: Subject:
lv: Tēma:

en: Submit
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Submit a Bug Report
lv: Iesniegt kļūdas ziņojumu

en: Subscribe
lv: Abonēt

en: Subscribe to:
lv: Abonēt:

en: Subscribed successfully.
lv: Veiksmīgi abonēts

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
lv: Abonēšana neveiksmīga - mape neeksistē

en: Successful re-encryption
lv: Pāršifrēšana sekmīga

en: Successfully Saved Options
lv: Iestatījumi sekmīgi saglabāti

en: Suggestions
lv: Ieteikumi

en: Suggestions:
lv: Ieteikumi:

en: Sun
lv: Svē

en: Sunday
lv: svētdiena

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Syntax error in parameters or arguments
lv: Sintakses kļūda parametros vai argumentos

en: Syntax error; command not recognized
lv: Sintakses kļūda; nezināma komanda

en: THIS FOLDER IS EMPTY
lv: ŠĪ MAPE IR TUKŠA

en: TODAY
lv: ŠODIEN

en: Table of Contents
lv: Saturs

en: Temp Directory
lv: Pagaidu datņu direktorija

en: Temporary authentication failure
lv: Pagaidu autentifikācijas problēma

en: Test Configuration
lv: Testa konfigurācija

en: Test Sound
lv: Izmēģināt skaņu

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
lv: Ar %s iestatījumu nelasītie ziņojumi tiks pārbaudīts VISĀS mapēs, ne tikai iesūtnē.

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
lv: IMAP serveris ziņo, ka parasta (nešifrēta) teksta pieteikšanās ir atslēgta.

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
lv: SpamCop serviss parādīt informāciju, tikko to būs atradis, tādēļ ritiniet uz leju līdz ieraugiet "formas" pogu. Meklējot tas var viegli iebremzēt, esiet pacietīgi. Lasiet uzrakstīto un ziņojiet par mēstuli. Aizveriet pārlūkprogrammas logu. Nospiediet Pārtraukt vai klikšķiniet uz vēlamās mapes lai aplūkotu ziņojumus un/vai nodzēstu mēstules.

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
lv: IMAP servera sniegtā ziņojuma satura struktūra:

en: The function you requested is unknown.
lv: Pieprasītā funkcija nav zināma.

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
lv: Indeksa secība ir kolonnu secība ziņojumu sarakstā. Jūs variet pievienot, aizvākt un dzēst kolonnas, lai piekārtotu tās jūsu vajadzībām.

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
lv: Šī ziņojuma sūtītājs vēlas saņemt lasīšanas apstiprinājumu. Vai jūs vēlaties nosūtīt lasīšanas apstiprinājumu?

en: The more messages scanned, the longer it takes. It's recommended to scan unread messages only. If a change to the filters is made, it's recommended to set it to scan all messages, then go view the INBOX, then come back and set it to scan unread messages only. That way, the new spam filters will be applied and even the spam you didn't catch with the old filters will be scanned.
lv: Jo vairāk ziņojumus skenē, jo vairāk laika nepieciešams. Iesakām skenēt tikai nelasītos ziņojumus. Ja filtros veic izmaiņas, iesakām iestatīt visu ziņojumu skenēšanu, apskatīt IESŪTNI, tad atgriezties šeit un iestatīt tikai nelasīto ziņojumu skenēšanu. Šādi rīkojoties, tiks uzlikti jaunie mēstuļu filtri un tiks atrastas mēstules, kuras nevarēja noteikt ar vecajiem filtriem.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
lv: Ziņojumu indeksu var izmainīt un pārkārtot lai ziņojumi būtu jūsu izvēlētajā kārtībā.

en: The server couldn't find the message you requested.
lv: Serveris nevarēja atrast pieprasīto ziņojumu.

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
lv: Pareizrakstības pārbaude nav pabeigta. Tiešām aizvērt un saglabāt izmaiņas?

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
lv: Pareizrakstības pārbaude nav pabeigta. Tiešām aizvērt un atcelt izmaiņas?

en: Theme
lv: Tēma

en: Theme Name
lv: Tēmas nosaukums

en: Theme Path
lv: Tēmas ceļš

en: Themes
lv: Tēmas

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
lv: Šie iestatījumi izmaina veidu kā jūsu mapes tiek parādītas un izmainītas.

en: This bug involves:
lv: Šī kļūda iesaista:

en: This chapter is missing
lv: Trūkst nodaļas

en: This chapter is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
lv: Izvēlētajā valodā nodaļa nav pieejama. Paskaidrojumi tiks parādīti angļu valodā.

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
lv: Te var konfigurēt iestatījumus ziņojumu lejupielādei no attālinātas POP pastkastes uz šo serveri.

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
lv: Te var iestatīt skaņas atskaņošanu un/vai uznirstošā loga parādīšanos, pienākot jaunam ziņojumam.

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
lv: Te glabājas informācija par jums, tāda kā vārds, e-pasta adrese utt.

en: This external link will open in a new window
lv: Atvērt iezīmēto saiti jaunā logā

en: This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.
lv: Tas palīdz aizsargāt jūsu privātos datus gadījumiem, ja webpasta sistēmas drošības sistēma ir uzlauzta un jūsu personiskā vārdnīca ir nozagta. Pašlaik tā ir šifrēta ar jūsu pastkastes paroli, tāpēc neviens nevar redzēt, ko jūs noglabājiet personiskajā vārdnīcā.

en: This image has been removed for security reasons
lv: Drošības dēļ attēls tika aizvākts

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
lv: Šis modulis ļauj administratoriem mainīt SquirrelMail konfigurāciju attālināti.

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
lv: Jūsu personiskā vārdnīca tiks atšifrēta un glabāta parasta teksta formātā. Turpināt?

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
lv: Personiskā vārdnīca tiks dzēsta. Turpināt?

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
lv: Jūsu personiskā vārdnīca tiks šifrēta un glabāta šifrētā formātā. Turpināt?

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
lv: Tiks nosūtīts ziņojums %s ar pieprasījumu palīdzēt šim adresātu sarakstam. Jūs saņemsiet e-pasta atbildi uz zemāk minēto adresi.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
lv: Tiks nosūtīts ziņojums %s ar pieprasījumu parakstīties uz šo adresātu sarakstu. Jūs tiksiet pierakstīts ar zemāk minēto adresi.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
lv: Tiks nosūtīts ziņojums %s ar pieprasījumu atrakstīties no šī adresātu saraksta. Tiks mēģināts atrakstīties ar zemāk minēto adresi.

en: Thorough email-based reporting
lv: Pilnās e-pasta formāta atskaites

en: Thread View
lv: Pavediena skats

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
lv: IMAP serveris neatbalsta ziņojumu pavedienu kārtošanu.

en: Thu
lv: Cet

en: Thursday
lv: ceturtdiena

en: Time:
lv: Laiks:

en: Timezone Options
lv: Laika joslas iestatījumi

en: Title
lv: Nosaukums

en: Title &amp; Org. / Dept.
lv: Amats un organizācija / nodaļa

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: To
lv: Kam

en: To or Cc
lv: Kam vai Kopija

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free %ssign up page%s so you can use SpamCop.
lv: Lai lietotu, jums jādabū SpamCop autorizācijas kods. Lai lietotu SpamCop, ir bezmaksas %sparakstīšanās lapa%s.

en: To:
lv: Kam:

en: To: field
lv: Kam: lauks

en: Today's Fortune
lv: Šodienas veiksme

en: Toggle All
lv: Iezīmēt visus

en: Top
lv: Augša

en: Top Frame
lv: Augšējais rāmis

en: Transaction failed
lv: Transakcija nav notikusi

en: Transform Selected Messages
lv: Apstrādāt iezīmētos ziņojumus

en: Translate
lv: Tulkot

en: Translate inside the SquirrelMail frames
lv: Tulkot SquirrelMail rāmja iekšpusē.

en: Translation Options
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: Translation direction
lv: Tulkošanas virziens

en: Translator
lv: Tulkotājs

en: Trash Folder
lv: Miskastes mape

en: Try
lv: Mēģināt

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
lv: Pārliecinieties, ka jūs to variet atkārtot. Ja kļūda nav atkārtojama vienmēr, centieties pierakstīt, kas ir darīts, kad kļūda notiek. Ja kļūda atkārtojas, skatot noteiktu ziņojumu, paturiet šo ziņojumu lai varbūt arī mēs varam to aplūkot.

en: Tue
lv: Otr

en: Tuesday
lv: otrdiena

en: Turkish
lv: Turku

en: Type:
lv: Tips:

en: UID support
lv: UID atbalsts

en: Unable to list addresses from %s
lv: Nevar parādīt adreses no %s

en: Unable to update
lv: Neizdevās atjaunināt

en: Undefined Function
lv: Nedefinēta funkcija

en: Undelivered Message Headers
lv: Nepiegādāto ziņojumu sākumi

en: University of Washington's IMAP server
lv: University of Washington IMAP serveris

en: Unknown Sender
lv: Nezināms nosūtītājs

en: Unknown action: %s
lv: Nezināma darbība: %s

en: Unknown date
lv: Nezināms datums

en: Unknown error: %s
lv: Nezināma kļūda: %s

en: Unknown response
lv: Nezināma atbilde

en: Unknown response from IMAP server:
lv: Negaidīta atbilde no IMAP servera:

en: Unknown sender
lv: Nezināms nosūtītājs

en: Unknown user or password incorrect.
lv: Nezināms lietotāja vārds vai nepareiza parole.

en: Unread
lv: Nelasīts

en: Unread Message Notification Type
lv: Nelasīto ziņojumu apstiprinājuma tips

en: Unread messages only
lv: Tikai nelasītos ziņojumus

en: Unseen and Total
lv: Nelasītos un visus

en: Unselect All
lv: Neiezīmēt nevienu

en: Unsubscribe
lv: Atteikt abonēšanu

en: Unsubscribed successfully.
lv: Veiksmīgi atteikta abonēšana

en: Unthread View
lv: Dokumenta skats

en: Up
lv: Augšup

en: Update Event
lv: Notikuma atjaunošana

en: Update address
lv: Labot adresi

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
lv: Lietot &quot;atklāt&quot; auto atklāt.

en: Use Addresses
lv: Lietot adreses

en: Use Javascript
lv: Lietot JavaScript

en: Use Sendmail Binary
lv: Lietot sendmail izpildāmo datni (binary file)

en: Use Sent Subfolders
lv: Lietot nosūtnes apakšmapes

en: Use Signature
lv: Lietot parakstu

en: Use TLS for IMAP Connections
lv: Izmantot TLS drošiem IMAP savienojumiem

en: Use TLS for SMTP Connections
lv: Izmantot TLS drošiem SMTP savienojumiem

en: Use index number of theme
lv: Lietot tēmas indeksa skaitli

en: Use server-side sorting
lv: Lietot servera kārtošanu

en: Use server-side thread sorting
lv: Lietot servera puses pavedienu kārtošanu

en: Use the %s option to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet. This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
lv: Lietojiet %s iestatījumu lai pārbaudītu tikai nesenos ziņojumus. Nesenie ziņojumi ir tie, kas tikai nesen ir parādījušies un vēl nav tikuši "apskatīti" vai iezīmēti. Tas var pasargāt no pārāk biežiem un apgrūtinošiem jaunu ziņojumu paziņojumu logiem vai skaņām.

en: Used only when identities can't be modified
lv: Lieto tikai, kad identitātes nav labojamas

en: User "%s" already exists
lv: Lietotājs "%s" jau eksistē.

en: User "%s" does not exist
lv: Lietotājs "%s" neeksistē.

en: User '%s' already exist.
lv: Lietotājs "%s" jau eksistē.

en: User not local; please try forwarding
lv: Lietotājs nav lokāls; lūdzu mēģiniet pārsūtīt

en: User-Defined
lv: Lietotāja noteikts

en: User-Defined Citation End
lv: Lietotāja noteiktā citāta beigas

en: User-Defined Citation Start
lv: Lietotāja noteiktā citāta sākums

en: Username:
lv: Lietotājs:

en: Usernames in Lowercase
lv: Lietotājvārdi ar mazajiem burtiem

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
lv: Pareizrakstības pārbaudei lietoju %s vārdnīcu (sistēmas noklusētā).

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
lv: CRAM-MD5 vai DIGEST-MD5 autentifikācijas lietošana varētu strādāt.

en: View
lv: Skats

en: View Business Card
lv: Apskatīt vizītkarti

en: View Full Header
lv: Skatīt visu ziņojuma iesākumu

en: View Message
lv: Skatīt ziņojumu

en: View Message details
lv: Rādīt ziņojuma detaļas

en: View Printable Version
lv: Aplūkot drukājamo versiju

en: View Unsafe Images
lv: Rādīt nedrošos attēlus

en: View message
lv: Rādīt ziņojumu

en: Viewing Full Header
lv: Aplūkot visu ziņojuma iesākumu

en: Viewing Message: %s (%s total)
lv: Rādu ziņojumu: %s (%s kopā)

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
lv: Rādu ziņojumus no %s līdz %s (%s kopā)

en: Viewing a Business Card
lv: Aplūkot vizītkarti

en: Viewing a text attachment
lv: Aplūkot teksta pielikumu

en: Viewing an image attachment
lv: Aplūkot pielikuma attēlu.

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
lv: UZMANĪBU! Ziņojuma sākuma filtriem jābūt formātā &quot;Header: value&quot;

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
lv: UZMANĪBU! Lūdziet administratoram uzstādīt %s mainīgā vērtību.

en: WARNING! You must enter something to search for.
lv: UZMANĪBU! Lūdzu, ievadiet meklējamo tekstu.

en: Warning,
lv: Brīdinājums,

en: Was displayed on %s
lv: Tika parādīta %s

en: Web Page
lv: Tīmekļa lappuse

en: Web-based form
lv: HTML formāta forma

en: Web-based reporting
lv: HTML formāta atskaite

en: Wed
lv: Tre

en: Wednesday
lv: trešdiena

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: What to Scan:
lv: Ko skenēt:

en: When reading:
lv: Lasot:

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
lv: Nospiežot pogu apstiprināšanas lapā, parādīsies jauns pārlūkprogrammas logs un tajā SpamCop serviss. Ziņojums netiks nodzēsts (pie tiek strādāts), bet jums nebūs jāgaida uz atbildes ziņojumu lai sāktu mēstules atskaiti.

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
lv: Kuru tulkotāju izvēlēties, saņemot ziņojumu svešvalodā?

en: White
lv: Balts

en: Width of Compose Window
lv: Ziņojuma rakstīšanas loga platums

en: Width of Editor Window
lv: Ziņojuma redaktora loga platums

en: Width of Folder List
lv: Mapju saraksta platums

en: Width of popup window:
lv: Uznirstošā loga platums:

en: Work Phone
lv: Darbavietas telefons

en: Wrap Incoming Text At
lv: Pie kura simbola aplauzt tekstu

en: Write failed
lv: Neizdevās ierakstīt

en: Write to address book failed
lv: Neizdevās ierakstīt adrešu grāmatā

en: Yearly
lv: Reizi gadā

en: Yes
lv: Jā

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
lv: Jūs arī nolemiet vai rādīt tulkojumu logu un kur to novietot.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
lv: Mainiet SquirrelMail izskatu un veidu, kā jums tiks parādīta tāda informācija kā krāsas, saskarnes valoda un citi uzstādījumi

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
lv: Jūs variet nodzēst vārdnīcu vai arī ievadīt veco paroli. Bet tikai vienu no abām darbībām.

en: You can only edit one address at the time
lv: Vienlaicīgi iespējams labot tikai vienu adresi

en: You can't select INBOX as Draft folder.
lv: Nevar izvēlēties IESŪTNI kā melnrakstu mapi.

en: You can't select INBOX as Sent folder.
lv: Nevar izvēlēties IESŪTNI kā nosūtni.

en: You can't select INBOX as Trash folder.
lv: Nevar izvēlēties IESŪTNI kā miskastes mapi.

en: You have %s new message
lv: Jums ir %s jauns ziņojums

en: You have %s new messages
lv: Jums ir %s jauni ziņojumi

en: You have been successfully signed out.
lv: Jūs esat veiksmīgi atteicies.

en: You have not filled in the "To:" field.
lv: Nav aizpildīts "Kam:" lauks.

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
lv: Nav izvēlēta mape dzēšanai. Lūdzu, izvēlieties mapi.

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
lv: Nav izvēlēta mape pārsaukšanai. Lūdzu, izvēlieties mapi.

en: You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).
lv: Jūs variet šifrēt personisko vārdnīcu, lai pasargātu savus privātos datus gadījumam, ja webpasta sistēmas drošības sistēma tiek uzlauzta un vārdnīcu nozog. Šifrētas vārdnīcas saturs nav izlasāms un to ir grūti atšifrēt, nezinot pareizo atslēgu (jūsu pastkastes paroli).

en: You must be logged in to access this page.
lv: Jāpiesakās, lai lietotu šo lapu.

en: You must make a choice
lv: Jums jāizdara izvēle

en: You must select a scan type.
lv: Jums jāizvēlas skenēšanas veids.

en: You must select a spam folder.
lv: Jums jāizvēlas mēstuļu mape

en: You need to have PHP installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
lv: Jābūt uzstādītam PHP ar ieslēgtu multibaitu virknes funkciju (lietojot 'configure' opciju --enable-mbstring).

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
lv: Jums ir jāzina, ka jūsu paroles šifrēšanas metode nav perfekta. Tomēr, lietojot pop, vispār nenotiek nekāda šifrēšana. Pie tam, mūsu nošifrētā parole, saglabāta uz servera, var tikt atšifrēta, izlasot šīs datnes pirmkodu.

en: Your SpamCop authorization code:
lv: Jūsu SpamCop autorizācijas kods:

en: Your current timezone
lv: Iestatītā laika josla

en: Your draft has been saved.
lv: Jūsu melnraksts ir saglabāts

en: Your mail has been sent.
lv: Jūsu ziņojums ir nosūtīts.

en: Your message
lv: Jūsu ziņojums

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
lv: Jūsu personiskā vārdnīca tika atšifrēta un noglabāta parasta teksta formātā.

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
lv: Jūsu personiskā vārdnīca tika nošifrēta un noglabāta šifrētā formātā.

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
lv: Jūsu personiskā vārdnīca pašlaik ir šifrēta.

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
lv: Jūsu personiskā vārdnīca šobrīd nav šifrēta.

en: Your personal dictionary was erased.
lv: Jūsu personiskā vārdnīca tika nodzēsta

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
lv: Jūsu personiskā vārdnīca tika nodzēsta. Lūdzu, aizveriet šo logu un klikšķiniet uz "Pārbaudīt pareizrakstību" vēlreiz lai sāktu pareizrakstības pārbaudi no jauna.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
lv: Jūsu personiskā vārdnīca veiksmīgi rešifrēta. Tagad atgriezieties uz &quot;Pareizrakstības iestatījumi&quot; izvēlni un izvēlieties vēlreiz.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
lv: Jūsu personiskā vārdnīca veiksmīgi pāršifrēta. Lūdzu, aizveriet šo logu un klikšķiniet uz "Pārbaudīt pareizrakstību" vēlreiz lai sāktu pareizrakstības pārbaudi no jauna.

en: Your search failed with the following error(s)
lv: Meklēšana beidzās ar sekojošu kļūdu(-ām)

en: Your server options are as follows:
lv: Jūsu servera iestatījumi ir sekojoši:

en: Your session has expired, but will be resumed after logging in again.
lv: Jūsu sesija ir beigusies, bet tā tiks turpināta pēc jaunas pieteikšanās sistēmā.

en: a specific plugin
lv: īpašs spraudnis

en: abort
lv: pārtraukt

en: apop authentication failed
lv: apop autentifikācija neveiksmīga

en: as a subfolder of
lv: kā mapes apakšmapi

en: connection does not exist
lv: savienojums neeksistē

en: connection not established
lv: Nevarēja savienoties

en: delete
lv: dzēst

en: down
lv: lejup

en: edit
lv: rediģēt

en: forget
lv: aizmirst

en: from English
lv: no Angļu (Amerikāņu)

en: hMailServer IMAP server
lv: hMailServer IMAP serveris

en: in
lv: iekš

en: in the center
lv: centrā

en: l, F j Y
lv: l, j F Y

en: less
lv: mazāk

en: m/d/Y
lv: m/d/g

en: more
lv: vairāk

en: no login ID submitted
lv: lietotāja vārds nav iesniegts

en: not set yet
lv: vēl nav uzstādīts

en: pixels
lv: pikseļi

en: quote
lv: citāts

en: refresh folder list
lv: atjaunot mapju sarakstu

en: remove
lv: noņemt

en: requested
lv: pieprasīts

en: requires JavaScript to work
lv: nepieciešams JavaScript

en: save
lv: saglabāt

en: search
lv: meklēt

en: see below
lv: skatīt zemāk

en: sent
lv: nosūtīts

en: sort by email
lv: kārtot pēc e-pasta adreses

en: sort by info
lv: kārtot pēc papildinformācijas

en: sort by name
lv: kārtot pēc vārda

en: sort by nickname
lv: kārtot pēc aizstājvārda

en: subject
lv: tēma

en: the general program
lv: vispārīgā programma

en: to English
lv: uz Angļu (Amerikāņu)

en: to the left
lv: uz kreiso

en: to the right
lv: uz labo

en: to:
lv: kam:

en: up
lv: augšup

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
lv: vCard versija %s nav atbalstīta. Daļa no informācijas var nebūt pareizi konvertēta.

en: who
lv: kurš

en: with move option
lv: ar pārvietošanas iestatījumu
